Увага! Для коректного формування рахунків за спожиту електроенергію просимо надавати покази лічильників упродовж останніх двох робочих днів поточного та перших трьох робочих днів наступного місяця.
Описание Описание Описание Описание Описание
Інформація до новини
 • Переглядів: 1186
 • Автор: t.yanenko
 • Дата: 25-06-2015, 09:39
25-06-2015, 09:39

ЛЕКЦІЇ З ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ ДЛЯ "ДОРОСЛИХ"

Розділ: Охорона праці

ЛЕКЦІЇ З ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ ДЛЯ "ДОРОСЛИХ" Фахівці ПАТ «Черкасиобленерго» виступили перед керівниками дошкільних, середніх загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів м. Черкаси і Золотоніського району Черкаської області. Метою зустрічі була актуалізація необхідності та мотивація до організації й проведення заходів з електробезпеки для учнів навчальних закладів, ознайомлення з матеріалами навчально-пізнавального проекту «Енергетика очима дітей», передача методичних рекомендацій щодо організації профілактичної роботи, спрямованої на попередження електротравматизму серед школярів.

Періодичне навчання та курси підвищення кваліфікації для керівників освітніх установ, організатором яких є Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, включає обов’язкові теми з питань охорони праці та електробезпеки на підприємстві. Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» підготували та провели навчання згідно вимог та норм «Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів». В ході лекції були розглянуті основні питання організації безпечної експлуатації електроустановок та основні вимоги безпеки під час їх обслуговування, надання першої долікарської допомоги потерпілим в разі ураження електричним струмом.

Слухачі та фахівці з питань охорони праці обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради підтвердили важливість та доцільність подальшої співпраці та включення в програму підготовки педагогічних працівників лекцій, присвячених питанням електробезпеки в організації та проведення заходів для учнів навчальних закладів.


Інформація до новини
 • Переглядів: 1822
 • Автор: t.yanenko
 • Дата: 19-05-2015, 15:20
19-05-2015, 15:20

Для працівників ПАТ «Черкасиобленерго» проведено навчання та інструктаж з питань пожежної безпеки

Розділ: Охорона праці

Для працівників ПАТ «Черкасиобленерго» проведено навчання та інструктаж з питань пожежної безпеки 15 травня 2015 року Дирекцією з охорони праці та пожежної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» було організовано спеціальне навчання й інструктаж з питань пожежної безпеки. Метою заходу є набуття працівниками Товариства практичних навичок реагування при виникненні надзвичайних ситуацій, своєчасне вжиття дій направлених на забезпечення пожежної безпеки, зниження небезпеки напередодні літнього періоду. До участі в цьому заході було запрошено спеціалістів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

Теоретичну частину навчання відкрив начальник служби пожежної та екологічної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Віталій Горбань. Привітавши учасників заходу, він доповів, що на підприємстві встановлено протипожежний режим, який включає проведення відповідних навчань і тренувань, адже об’єкти енергетичної галузі є складовою енергетичної безпеки України в цілому.

–Усі працівники Товариства повинні пройти навчання за програмою пожежно-технічного мінімуму та бути ознайомлені з основними інструкціями під час проведення протипожежних інструктажів, – зауважив Віталій Григорович.

Для працівників ПАТ «Черкасиобленерго» проведено навчання та інструктаж з питань пожежної безпеки Продовжуючи теоретичну частину, провідний інженер служби пожежної та екологічної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Барздун звернув увагу присутніх на важливість знання діючих правил пожежної безпеки. Працівники Товариства розглянули найпоширеніші причини пожеж сьогодення та обговорили дії людини під час виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, повторили правила безпеки на робочому місці та в побуті.

– Для запобігання виникненню пожеж кожний громадянин зобов’язаний суворо дотримуватись встановлених правил щодо їх попередження на підприємствах, –наголосив Володимир Федорович.

Начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС у Черкаській області полковник служби цивільного захисту Олександр Горобець акцентував, що надзвичайні ситуації легше попередити, ніж потім ліквідовувати, адже недотримання правил безпеки призводить до матеріальних збитків і ставить під загрозу життя людей. Так, за наданою інформацією протягом 2014 року в Україні зареєстровано 68879 пожеж, з них у Черкаській області – 1206. Внаслідок цих подій загинули та травмовані люди, знищено та пошкоджено багато будівель, одиниць авто техніки, тощо. З кожним роком кількість пожеж в країні збільшується.

Під час бесіди Олександр Іванович зауважив, що наближаються літні канікули та випускні вечори й батькам варто слідкувати за своїми дітьми і провести з ними профілактичні бесіди.

Також учасники заходу переглянули відео-сюжет про ліквідацію однієї з наймасштабніших пожеж, за останні роки на території України, яка трапилася у місті Городище Черкаської області. Вона виникла внаслідок того, що з рейок зійшло 35 вагонів потягу заповнених сирою нафтою, стався вилив і займання рідини.

Для працівників ПАТ «Черкасиобленерго» проведено навчання та інструктаж з питань пожежної безпеки Рятівники держслужби з надзвичайних ситуацій розповіли про особливості евакуації людей із небезпечного приміщення та відпрацювали з колективом ПАТ «Черкасиобленерго» прийоми та способи евакуаційних заходів.

У ході практичної частини навчання енергетики ознайомились із методами гасіння і ліквідації пожеж, видами первинних засобів пожежогасіння та правилами користування вуглекислотними та порошковими вогнегасниками. Працівники Товариства на практиці отримали навички користування засобами з ліквідації модельного вогнища пожежі.

Для працівників ПАТ «Черкасиобленерго» проведено навчання та інструктаж з питань пожежної безпеки На завершення практичної частини рятувальники за допомогою спеціальної автомеханічної драбини в ході навчальної ситуації евакуювали людей з п`ятого поверху будівлі товариства.

– Робота енергетиків вимагає повної зосередженості, серйозності, концентрації уваги й дотримання правил охорони праці та пожежної безпеки задля збереження життя і здоров’я людей та об’єктів енергетичної галузі, – стверджує провідний інженер служби пожежної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Барздун.–Таке навчання і тренування, у взаємодії із Державною службою України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, є надзвичайно важливим заходом. Спільні тренування, які ми проводимо кожного року для апарату управління, є одним із напрямків такої співпраці.

Працівники Товариства подякували фахівцям пожежно-рятувальних підрозділів за демонстрацію тактико-технічних можливостей пожежної техніки та показ прийомів і способів гасіння пожежі й евакуації людей із верхніх поверхів будівлі.

–Проведення спільних навчань та інструктажів є складовою частиною системи підготовки працівників. Відпрацювавши спільні дії, у разі виникнення надзвичайної ситуації ми зможемо діяти максимально ефективно та швидко, – наголосив Володимир Барздун.

 Відділ з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ ПАТ «Черкасиобленерго»


Інформація до новини
 • Переглядів: 855
 • Автор: t.yanenko
 • Дата: 2-04-2015, 09:59
2-04-2015, 09:59

Комісія ДСНС відмітила енергетиків Кам`янщини за хорошу підготовку

Розділ: Охорона праці

Комісія ДСНС відмітила енергетиків Кам`янщини за хорошу підготовку 20 березня 2015 року на базі Кам’янської загальноосвітньої школи №2 відбувся огляд мобільної оперативної групи, сил та засобів служб цивільного захисту району (ЦЗ). В цьому заході взяла участь й служба енергетики Кам`янського району, яка створена на базі району електричних мереж і входить до ПАТ «Черкасиобленерго». Нині її очолює Василь Васильович Коновалов.

З 16 до 20 березня цього року в Кам`янському районі комісією Державної служби із надзвичайних ситуацій України у Черкаській області (ДСНС) проведено комплексну перевірку щодо реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки.

Під час перевірки відбулися командно-штабні навчання. У ході тренувань учасники відпрацювали питання щодо оповіщення та збору штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та допомоги постраждалим. Також значну увагу приділили відпрацюванню взаємодії спеціалізованих служб ЦЗ району та вирішенню проблемних питань, які виникають у разі такої ситуації.

Комісія ДСНС відмітила енергетиків Кам`янщини за хорошу підготовку На сьогодні служба енергетики Кам’янського району забезпечена новітніми технічними засобами, у постійній готовності перебуває об’єктове формування ЦЗ для виконання аварійно-відновлювальних робіт на електромережах і підстанціях, наявний аварійний запас матеріалів та обладнання для ліквідації надзвичайної ситуації, оперативно-диспетчерська служба, техніка і спеціальне обладнання знаходиться в готовності до дій за призначенням. Адже працівники цієї служби є професіоналами, які першими реагують на повідомлення про аварію й відновлюють надійне та безпечне енергопостачання. За підсумками відпрацювання плану перевірки ДСНС роботу служби оцінено як «готова до виконання».

Особовий склад служби енергетиків району за хорошу професійну підготовку одержав подяку від голови Кам`янської райдержадміністрації.

Відділ з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ ПАТ «Черкасиобленерго»


Інформація до новини
 • Переглядів: 1406
 • Автор: t.yanenko
 • Дата: 2-03-2015, 11:27
2-03-2015, 11:27

Безпека в енергетиці – пріоритетна вимога часу

Розділ: Охорона праці

Безпека в енергетиці – пріоритетна вимога часу Специфіка діяльності енергопостачальної компанії ПАТ «Черкасиобленерго» передбачає наявність на підприємстві робочих місць із небезпечними та шкідливими умовами праці. Саме тому питання охорони праці в Товаристві є повсякденно актуальним та пріоритетним.

У цьому напрямі систематично проводиться ряд заходів, зокрема: навчання працівників, змагання з професійної майстерності, атестація робочих місць за умовами праці та перевірка знань Нормативно-правових Актів з охорони праці, що спрямовані на аналіз та контроль стану охорони праці на підприємстві, а також розробку та впровадження заходів щодо їх вдосконалення.

З початку 2015 року перевірку знань з питань охорони праці, пожежної безпеки та технічної експлуатації пройшли працівники 10 відокремлених структурних підрозділів та деякі служби Товариства, всього біля 300 осіб.

Достатньо високий рівень знань та навиків із зазначених питань в ПАТ «Черкасиобленерго» свідчить та демонструє позитивну динаміку зниження кількості нещасних випадків і травматизму на підприємстві.

Утім, все ж таки було зафіксовано випадок травматизму працівника Звенигородського РЕМ, щоправда він не пов'язаний із напрямком діяльності Товариства. Інцидент відбувся внаслідок дорожньо-транспортної пригоди за участю бригадного автомобіля Товариства ГАЗ 66 та приватним авто марки AUDIA8. Згідно з чинним законодавством працівники служби охорони спільно з керівництвом Звенигородського РЕМ, представником профспілки Товариства та страхового експерта Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві (ФССНВ) провели розслідування цієї події. Так, за попередніми данимипрацівниківДАІ, майстер РЕМу постраждав під час ДТП скоєного з вини водія AUDI.

Під час госпіталізації у працівника ПАТ «Черкасиобленерго» зафіксували пошкодження грудної клітини, переломи ребер. Представники служби охорони праці підтримали та відвідали свого колегу у лікарні, а працівник ФССНВ запевнив, що затрачені кошти на лікування та реабілітацію потерпілого буде відшкодовано.

Будьте уважними й обережними на дорозі та бережіть себе!

Відділ з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ

Адреса

18002

м.Черкаси

вул.Гоголя 285

тел: (0472)36-02-69

факс: (0472)36-02-63

E-mail: kanc@obl.ck.energy.gov.ua

Архів новин

Вересень 2017 (22)
Серпень 2017 (36)
Липень 2017 (37)
Червень 2017 (14)
Травень 2017 (25)
Квітень 2017 (18)
^