Увага! Для коректного формування рахунків за спожиту електроенергію просимо надавати покази лічильників упродовж останніх двох робочих днів поточного та перших трьох робочих днів наступного місяця.
Описание Описание Описание Описание Описание
Інформація до новини
  • Переглядів: 2856
  • Автор: t.yanenko
  • Дата: 29-05-2014, 09:36
29-05-2014, 09:36

Банк ідей для вчителів: Конспект уроку ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ для учнів молодших класів

Розділ: ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА » Сценарії інтерактивних уроків

 Банк ідей для вчителів: Конспект уроку ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ для учнів молодших класів

 KONSPEKT-UROKU.pdf - Конспект уроку "ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ" для учнів молодших класів на допомогу вчителям.

 Банк ідей для вчителів: Конспект уроку ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ для учнів молодших класів

 SLAYDI-UROKU.pdf - слайди для демонстрації під час уроку

 

Банк ідей для вчителів: Конспект уроку ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ для учнів молодших класів Банк ідей для вчителів: Конспект уроку ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ для учнів молодших класівБанк ідей для вчителів: Конспект уроку ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ для учнів молодших класів Банк ідей для вчителів: Конспект уроку ПРАВИЛА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ для учнів молодших класів

 

Інформація до новини
  • Переглядів: 3286
  • Автор: adminobl
  • Дата: 22-04-2014, 14:56
22-04-2014, 14:56

Уроки електробезпеки дітям

Розділ: ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА » Сценарії інтерактивних уроків

Питання електробезпеки важливе та актуальне для кожного споживача електричної енергії. Знання та дотримання правил електробезпеки є запорукою безпечного користування електричною енергією.

ПАТ «Черкасиобленерго» приділяє значну увагу вихованню грамотних та свідомих юних споживачів електроенергії. На цій сторінці сайту діти, та дорослі, матимуть можливість самостійно, в зручний час пройти цікаві он-лайн уроки з електробезпеки та розкрити багато цікавих фактів, дізнатися про користь електричної енергії, усвідомити небезпеку ураження електричним струмом, ознайомитися з правилами безпеки, які обов'язково будуть корисними у житті!Бажаємо корисного та цікавого перегляду! 

   
Урок 1. Що таке електрична енергія?
 

На першому уроці ви дізнаєтесь, що таке електрична енергія, як і коли люди навчилися використовувати дію електричного струму, що таке лінії електропередач, чому опори роблять такими високими, які є види електростанцій, що таке трансформатор та про історію енергетики черкаського краю.


   
Урок 2 Електричний струм.

Другий урок розкаже про електричний струм та будову атома, чи є електрика в батарейках, які є друзі та вороги у електричного струму.


   
Урок 3 Правила безпеки.

Третій урок присвячений правилам електробезпеки вдома та на вулиці, яких важливо обов’язково дотримуватись, щоб бути здоровими та неушкодженими.


   
Урок 4 Грамотний споживач електроенергії.

Пройшовши четвертий урок, ви будете знати, як бути грамотним споживачем електричної енергії, які права та обов’язки споживача е/е, що таке лічильники і як визначати скільки електричної енергії спожито.


 
Дорогі наші юні користувачі, якщо у Вас виникнуть додаткові запитання з електробезпеки або бажання щодо проведення уроку з електробезпеки у вашій школі, ви можете написати на електронну адресу t.yanenko@obl.ck.energy.gov.ua.

 

Запрошуємо прийняти участь в у конкурсі дитячого малюнку «Енергетика очима дітей» - найкращі малюнки будуть розміщені на сайті.

 

Адреса

18002

м.Черкаси

вул.Гоголя 285

тел: (0472)36-02-69

факс: (0472)36-02-63

E-mail: kanc@obl.ck.energy.gov.ua

Архів новин

Вересень 2017 (22)
Серпень 2017 (36)
Липень 2017 (37)
Червень 2017 (14)
Травень 2017 (25)
Квітень 2017 (18)
^