Реформа в дії. Змінити постачальника електроенергії просто

Змінити постачальника електроенергії просто, як 1,2,3: 1. Погасити заборгованість перед попереднім постачальником. 2. Попередити за три тижні постачальника про наміри розірвати угоду. 3. Укласти договір з новим постачальником.

Загальноукраїнська інформація та статистична інформація європейських інституцій у сфері електричної енергії

На виконання пункту 2 постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 464 «Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднює загальноукраїнську інформацію та статистичну інформацію європейських інституцій з метою надання споживачам ключової інформації про споживання ними енергоресурсів, яка має бути використана постачальниками електричної енергії, які здійснюють постачання електричної енергії побутовим споживачам, для заповнення відповідної форми (додаток 1 до постанови № 464).

Інформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості

Інформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання

Шановні споживачі!

Шановні споживачі!
З метою реалізації Ваших прав на отримання інформації щодо тарифів на електричну енергію ПАТ "Черкасиобленерго" надає інформацію щодо частки кожного джерела енергії у загальній стркутурі купленої електричної енергії за обсягом виробництва та вартості у 2018 році

ПАТ "Черкасиобленерго" інформує про тарифи з розподілу електричної енергії на 2019 рік

Відповідно до законів України «Про НКРЕКП», «Про ринок електричної енергії», Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної  енергії,  затверджених   постановою   НКРЕКП  від  27.12.2017  року  № 1470, Порядку встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою  НКРЕКП  від 05.10.2018 року № 1175 та постанови НКРЕКП від 11.12.2018 року  № 1848 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії», ПАТ «Черкасиобленерго» інформує про тарифи з розподілу електричної енергії на 2019 рік:


ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

ПАТ "Черкасиобленерго" з метою належного інформування мешканців і підприємців Черкаської області та для подальшого взаєморозуміння і співпраці надає, в межах своєї компетенції, роз'яснення щодо загальних понять та процедури реформування ринку електричної енергії.

Закрыть