Заголовок сторінки

До уваги споживачів!

В даний час договір на приймання коштів від фізичних осіб через каси банків, де населення може здійснювати оплату за спожиту електроенергію без додаткових комісій, укладений з ПАТ КБ "ПриватБанк".

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ!

ПАТ "Черкасиобленерго" з метою належного інформування мешканців і підприємців Черкаської області та для подальшого взаєморозуміння і співпраці надає, в межах своєї компетенції, роз'яснення щодо загальних понять та процедури реформування ринку електричної енергії.

Зміни в порядку розрахунків побутових споживачів за спожиту електричну енергію

Шановні побутові споживачі!

Повідомляємо вам, що з 11 червня 2018 року набрали чинності Правила роздрібного ринку електричної енергії, які затверджені постановою НКРЕКП України від 14.03.2018 № 312 (далі - ПРРЕЕ).

Відповідно до п. 4.12 ПРРЕЕ рахунок за спожиту електричну енергію необхідно оплатити протягом 10 робочих днів від дня отримання рахунка, але не пізніше 20 календарного дня.

Споживачу слід чітко розуміти, що у разі несплати або неповної оплати за спожиту електричну енергію у встановлений термін, постачання електричної енергії може бути припинено через 10 робочих днів після попередження споживача (п. 7.5 ПРРЕЕ).

Відновлення електроживлення електроустановок споживача здійснюється протягом 3 робочих днів у містах та 5 робочих днів у сільській місцевості після оплати споживачем заборгованості та витрат на здійснення робіт з припинення та відновлення електроживлення електроустановки споживача(п. 7.12 ПРРЕЕ).

Тобто, виникнення простроченої заборгованості та відключення призведе до додаткових витрат споживача.

Пам’ятайте, що своєчасність та повнота розрахунків за електроенергію – запорука світла й добробуту Вашої оселі.

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

 

Інформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості

Інформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якостіІнформація щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання

Закрыть