Заголовок сторінки

Знайомство з майбутньою професією

Днями, чергову екскурсію по ПАТ «Черкасиобленерго» було проведено для студентів Черкаського політехнічного технікуму, які навчаються за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Музикант, диригент, педагог, а головне – енергетик!

Марія Гева – непересічна особистість нашого Товариства. Здобувши дві освіти – педагогічну і економічну, майже половину свого життя – 20 років, вона віддала енергетичній галузі. 

XVIII чемпіонат України з міні-футболу серед енергетиків

Команда ПАТ «Черкасиобленерго» з міні-футболу взяла участь у XVIII чемпіонаті України з міні-футболу серед аматорських команд енергокомпаній, який тривав з 27 по 30 листопада 2018 року у Чернівцях.

Безпечні свята

Наближається пора Новорічних та Різдвяних свят. З ними  до кожного будинку завітають радість, надія та зміни на краще. Але, в той же час, щоб наслідки від необачного поводження зі святковою атрибутикою не спричинили пожежі і не затьмарили свята, необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. 

Колектив ПАТ "Черкасиобленерго" щиро вітає з Днем Збройних сил України

Авто для бойових завдань, необхідний інструмент та смаколики передав колектив ПАТ «Черкасиобленерго» черкащанам, які захищають нашу державу на сході країни в лавах добровольчого батальйону «Айдар».

Закрыть