Заголовок сторінки

Електролічильники: сто років еволюції

В попередніх статтях йшла мова про лічильники Едісона та маятникові електролічильники. Наступним кроком у еволюції приладів обліку електроенергії стало винайдення моторних електролічильників. В основі їх принципу дії лежало застосування електродвигуна.

Аванс за вересень і плюс 10% з жовтня

Відповідно до законодавства та Колективного договору працівникам Товариства 20 вересня 2018 року буде виплачено заробітну плату за першу половину поточного місяця.

Нічийні ліси можуть залишити Черкаси без води

Проводячи розчистку повітряних ліній електромереж на ділянках Поляна-Сокирне 1 та Поляна-Сокирне 2, енергетики наштовхнулись на ділянки лісу, чиї власники не встановлені. Відтак, це перешкоджає працівникам ПАТ "Черкасиобленерго" вести вирубку дерев на законних підставах. А затримка у проведенні розчистки загрожує тяжкими наслідками, що мали місце у січні 2018 року.

Передавати покази лічильника стало ще зручніше

Удосконалену послугу передачі показів лічильника через безкоштовний месенджер Viber презентували сьогодні під час прес-конференції в ПАТ «Черкасиобленерго». Новий паблік-акаунт Товариства елементарно та швидко проведе вас процедурою передачі показів лічильника.

До уваги споживачів!

На виконання вимог чинного законодавства, зокрема Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон), який набрав чинності 11 червня 2017 року, в Україні триває процес реформування енергетичної галузі.

Погасити заборгованість гарантувала смілянська влада

У середу, 12 вересня відбулася робоча зустріч голови правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олега Самчука з міським головою Сміли Олексієм Цибко, начальником управління ЖКГ Сергієм Чередніченко та керівником КП "ВодГео" Володимиром Овсійчуком щодо врегулювання боргового питання КП "ВодГео" перед ПАТ "Черкасиобленерго".

Закрыть