Заголовок сторінки

Шановні акціонери!

Шановні акціонери

Публічного акціонерного товариства

«Черкасиобленерго»!

Доводжу до вашого відома, що арбітражним керуючим, розпорядником майна ПАТ «Черкасиобленерго» не погоджено реорганізацію ПАТ «Черкасиобленерго», шляхом виділу нового акціонерного товариства ПрАТ «Черкасиенергозбут», на виконання пункту 13 Розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії» щодо обов’язку вертикально інтегрованого суб’єкту господарювання та вжиття заходів для відокремлення оператора системи розподілу від виробництва, передачі, постачання електричної енергії шляхом створення відповідних суб’єктів господарювання.

При цьому повідомляю, що органи управління боржника не мають права без згоди розпорядника майна приймати рішення про реорганізацію (злиття, приєднання, поділ, виділ, перетворення) і ліквідацію боржника.

Таким чином, вважаю недоцільним проведення позачергових загальних зборів акціонерів ПАТ «Черкасиобленерго» та ПрАТ «Черкасиенергозбут», призначених на 30.05.2018року.

Голова Правління

ПАТ «Черкасиобленерго»                                                                        О.Г.Самчук

Підстанція 110/10 кВ "Дніпровська" введена в експлуатацію

Підстанцію «Дніпровська», будівництво і облаштування якої тривало майже 10 років, запущено у роботу.

Не тільки вправно кермо тримати, а й по дереву вирізьбляти

Не тільки вправно кермо тримати, а й по дереву вирізьблятиЄ у Жашківському РЕМ такий унікальний чоловік. Він працює водієм, обслуговує дві машини, тай ще інколи примудряється вирізьблювати із дерева якусь чудасію.

 

Обрати найкращого серед кращих

22 травня  стартували огляди-конкурси бригад розподільних мереж та оперативно-виїзних бригад ПАТ "Черкасиобленерго". Переможець отримає новий автомобіль.

Спартакіада очима учасників

Про те, чи потрібно проводити спартакіади чи ні, і чи сподобалось працівникам компанії брати участь у змаганнях, ми запитали у безпосередніх учасників спортивного свята.  

Свято сили і духу

Ось і відгриміла ХVIII обласна Спартакіада серед працівників ПАТ "Черкасиобленерго".

Закрыть