Увага! Для коректного формування рахунків за спожиту електроенергію просимо надавати покази лічильників упродовж останніх двох робочих днів поточного та перших трьох робочих днів наступного місяця.
Описание Описание Описание Описание Описание
Інформація до новини
 • Переглядів: 23
 • Автор: i.hryshko
 • Дата: 21-07-2017, 16:37
 • 0
21-07-2017, 16:37

Енергетики застерігають від уражень струмом під час негоди

Розділ: НОВИНИ КОМПАНІЇ

22 липня на Черкащину знову прийдуть грози, повідомляють синоптики. Так, удень у Черкасах та місцями по області сильні зливи, град та шквали вітру до 17-22 м/с.
Людям варто остерігатися конструкцій та дерев, які можуть упасти, крім того, ліній електропередач. 
З метою попередження ураження електричним струмом фахівці ПАТ "Черкасиобленерго" нагадують прості правила безпеки:
- не наближайтеся та не торкайтеся обірваних ліній електропередач;
- не намагайтеся самостійно відновити електропостачання;
- при виявленні будь-яких пошкоджень електроустановок терміново повідомляйте фахівців районних підрозділів або кол-центру підприємства (0472) 33-87-87.
Бережіть своє життя!
Інформація до новини
 • Переглядів: 121
 • Автор: aa.bardas
 • Дата: 20-07-2017, 16:37
20-07-2017, 16:37

70% трансформаторів у області потребують заміни

Розділ: НОВИНИ КОМПАНІЇ

70% трансформаторів у області потребують заміниЧерез експлуатацію трансформаторів упродовж 30-ти і більше років, такі пристрої мають гіршу ізоляцію, що впливає на якість передачі електроенергії. Останні два роки ситуація в ПАТ «Черкасиобленерго» була настільки критичною, що заміна та ремонт трансформаторів фактично не проводилися.


Саме тому заміна трансформатора на підстанції 110/35/10 кВ «Матусів» є істотним кроком у покращенні енергопостачання у Шполянському, Городищенському та частині Смілянського районів.

Незважаючи на скрутне фінансове становище на підприємстві, відсутність матеріалів, не виплату заробітної плати, працівники поставилися сумлінно до виконання своїх обов’язків. Так, для забезпечення майже ста тисяч споживачів більш надійним, якісним та безперебійним енергопостачанням був встановлений новий трансформатор. Роботи розпочали у квітні цього року. Вони тривали упродовж трьох місяців. Наразі трансформатор потужністю 10000 кВА, на який виділили більше 10 мільйонів гривень, працює успішно.

 

- Загалом заміни потребують більше 70-ти відсотків таких пристроїв по підприємству, а це близько 7 тисяч трансформаторних підстанцій 150-110-35-10 кВ, - говорить технічний директор ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Заврін. – Для технічного обслуговування необхідні чималі кошти, а зараз головною задачею є виведення підприємства із тяжкого становища. Але на майбутнє товариство планує довести якість обслуговування споживачів до європейського стандарту.

 

Нове керівництво ПАТ планує вийти на нормальний рівень матеріально-технічного оснащення РЕМів одразу після погашення заборгованості з заробітної плати та проводити планові ремонти й заміни пристроїв та іншої техніки. Так, ремонт трансформаторів передбачений і інвестиційною програмою підприємства. Вона буде затверджена НКРЕ на наступний рік. Бюджет програми сягнув півмільйона гривень.

Інформація до новини
 • Переглядів: 157
 • Автор: i.hryshko
 • Дата: 19-07-2017, 14:33
19-07-2017, 14:33

До уваги власників електронних скриньок на сервісах mail та yandex

Розділ: НОВИНИ КОМПАНІЇ

Кол-центр ПАТ «Черкасиобленерго» повідомляє, що у зв’язку з блокуванням російських сервісів та соціальних мереж (Указ Президента України від 15 травня 2017 року), підрозділ не може надавати відповіді на електронні звернення власникам електронних скриньок з доменами yandex та mail.
 
Прикметно, щоб опрацьовувати дані з таких листів, приміром, показники лічильників, можливість залишається.
Проте, для зворотного зв’язку прохання зареєструвати скриньку на іншому сервісі. 
Інформація до новини
 • Переглядів: 236
 • Автор: i.hryshko
 • Дата: 18-07-2017, 15:36
 • 0
18-07-2017, 15:36

Інформаційно-консультаційний центр Обленерго запрацює в новому режимі

Розділ: НОВИНИ КОМПАНІЇ

Працювати швидко та ефективно. Саме таку вимогу ставить голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук пред інформаційно-консультаційним центром підприємства. Учора він представив колективу підрозділу його нового керівника Олену Проваторову.
Більше трьох років вона пропрацювала у кол-центрі підприємства. Добре знає, як налагодити роботу інформаційно-довідкової служби. Крім того, володіє особистими якостями, які потрібні для надання якісних послуг населенню.
Інформаційно-консультаційний центр Обленерго запрацює в новому режимі

Інформаційно-консультаційний центр Обленерго запрацює в новому режимі

Нагадаємо, ІКЦ розташовується у орендованому приміщенні по вул. Б.Вишневецького, 47. На часі його реорганізація та розміщення на базі Черкаського міського РЕМу. Усе - для економії коштів підприємства та підвищення рівня надання послуг, розширення їх переліку. Олег Самчук дав доручення проаналізувати роботу центру, визначити проблемні моменти та удосконалити систему звернень. 

- Вважаю, що центр має всі технічні та кадрові можливості для того, аби будь-які звернення опрацьовувати у максимально стислі строки. Головне – пам’ятати, що ми працюємо для людей, а вони – найбільша цінність підприємства, - говорить начальник інформаційно-консультаційного центру Олена Проваторова.

ДО ТЕМИ:  
Фахівці консультаційного центру надають безкоштовні консультації під час особистих звернень, телефоном та електронною поштою з наступних питань:
- прав, обов'язків та відповідальності постачальника й споживача електроенергії;
- тарифів для юридичних та фізичних осіб;
- оформлення пільг;
- оформлення субсидій;
- норм місячного споживання електроенергії;
- реструктуризації заборгованості;
- припинення користування електричною енергією;
- порядку і причин відключення споживача від електромережі;
- купівлі, експлуатації й обслуговування приладів обліку електроенергії.
КОНТАКТИ ІКЦ: 
тел. (0472)33-57-44, (0472)37-44-90
ikc@obl.ck.energy.gov.ua
Назад Вперед

Адреса

18002

м.Черкаси

вул.Гоголя 285

тел: (0472)36-02-69

факс: (0472)36-02-63

E-mail: kanc@obl.ck.energy.gov.ua

Архів новин

Липень 2017 (26)
Червень 2017 (14)
Травень 2017 (25)
Квітень 2017 (18)
Березень 2017 (3)
Лютий 2017 (6)
^