Увага! Для коректного формування рахунків за спожиту електроенергію просимо надавати покази лічильників упродовж останніх двох робочих днів поточного та перших трьох робочих днів наступного місяця.
Описание Описание Описание Описание Описание
Інформація до новини
 • Переглядів: 288
 • Автор: aa.bardas
 • Дата: 15-02-2017, 14:06
15-02-2017, 14:06

Конкурс відеопрезентацій серед відокремлених структурних підрозділів Товариства "Погляд крізь роки: минуле та сьогодення ПАТ "Черкасиобленерго""

Розділ: Конкурси компанії

З нагоди професійного свята Дня енергетика та з метою підготовки до його святкування відокремлені підрозділи Товариства було запрошено до активної участі в колективному конкурсі відео презентацій «Погляд крізь роки: минуле та сьогодення Черкасиобленерго».

До участі в конкурсі долучилися 13 відокремлених структурних підрозділів.

Наші колеги, енергетики, створили чудові презентації, відео згадки про роботу, щоденні будні, дозвілля, відпочинок, минуле та сьогодення Черкасиобленерго.

Хочеться відмітити індивідуальність та колорит кожної творчої роботи, самобутній погляд та частинку подарованого душевного тепла й задоволення.

Та обов’язково привітати переможців:

І місце – Городищенський РЕМ

ІІ місце – Корсунь-Шевченківський РЕМ

ІІІ місце – Чигиринський РЕМ

Ми дякуємо нашим колегам за творчість, активність, небайдужість, креативність, натхнення та волю попри труднощі бачити та виділяти з буденного найцінніше та найдорожче!

 

Городищенський РЕМ

 

Корсунь-Шевченківський РЕМ

Чигиринський РЕМ

Драбівський РЕМ

Жашківський РЕМ

Канівський РЕМ

Катеринопільський РЕМ

Лисянський РЕМ

Маньківський РЕМ

Монастирище РЕМ

Смілянський міський РЕМ

Тальнівський РЕМ

ВП «Черкасиенергоремонт»

 

Інформація до новини
 • Переглядів: 1413
 • Автор: t.yanenko
 • Дата: 15-02-2016, 10:19
15-02-2016, 10:19

Привітання та нагородження учасників конкурсу "Мої батьки - ЕНЕРГЕТИКИ"

Розділ: Конкурси компанії

З нагоди професійного свята Дня енергетика для дітей та онуків працівників ПАТ «Черкасиобленерго»було оголошено проведення творчого конкурсу «Мої батьки – ЕНЕРГЕТИКИ».   

До участі в Конкурсі було представлено всього 39 робіт в чотирьох номінаціях: «Літературна», «Художня», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Слова та мелодія Гімну Товариства».
Висловлюємо вдячність всім колегам за активність та небайдужість, чиї діти стали учасниками конкурсу.
Окремі слова подяки просимо передати кожному маленькому таланту - учаснику конкурсу, за старанність, креативність та велике душевне тепло, яке було вкладено у запропоновані на конкурс твори.
Привітання та нагородження маленьких переможців подарунками та солодощами було організовано в кожному РЕМ та апараті управління ПАТ "Черкасиобленерго”, за місцем роботи батьків, чиї діти взяли участь в конкурсі.

 Привітання та нагородження учасників конкурсу "Мої батьки - ЕНЕРГЕТИКИ" Привітання та нагородження учасників конкурсу "Мої батьки - ЕНЕРГЕТИКИ" Привітання та нагородження учасників конкурсу "Мої батьки - ЕНЕРГЕТИКИ" Привітання та нагородження учасників конкурсу "Мої батьки - ЕНЕРГЕТИКИ" Привітання та нагородження учасників конкурсу "Мої батьки - ЕНЕРГЕТИКИ"

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


Фото-звіт екскурсії
"Робота моїх батьків” та нагородження дітей працівників апарату управління та Смілянського РЕМ


 


Інформація до новини
 • Переглядів: 755
 • Автор: t.yanenko
 • Дата: 20-01-2016, 10:43
20-01-2016, 10:43

Творчі роботи учасників конкурсу

Розділ: Конкурси компанії

Інформація до новини
 • Переглядів: 1097
 • Автор: t.yanenko
 • Дата: 29-12-2015, 11:10
29-12-2015, 11:10

Підсумки дитячого творчого конкурсу «Мої батьки – ЕНЕРГЕТИКИ»

Розділ: Конкурси компанії

З нагоди професійного свята Дня енергетика для дітей працівників ПАТ «Черкасиобленерго» з 15.11.2015 року по 15.12.2015 року було оголошено проведення творчого конкурсу «Мої батьки – ЕНЕРГЕТИКИ».

До участі в Конкурсі було представлено всього 39 робіт в чотирьох номінаціях: «Літературна», «Художня», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Слова та мелодія Гімну Товариства».

Висловлюємо вдячність всім колегам за активність та небайдужість, чиї діти стали учасниками конкурсу. Окремі слова подяки просимо передати кожному маленькому таланту - учаснику конкурсу, за старанність, креативність та велике душевне тепло, яке було вкладено у запропоновані на конкурс твори.

Читати далі...

 

Інформація до новини
 • Переглядів: 1730
 • Автор: t.yanenko
 • Дата: 12-11-2015, 08:01
12-11-2015, 08:01

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС

Розділ: Конкурси компанії

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС

Цілі та завдання конкурсу

- Сприяти ознайомленню дітей працівників Товариства з професією батьків, вихованню пошани та позитивного відношення до енергетичних спеціальностей, пробудженню цікавості, поваги та обізнаності в питаннях електроенергетики, виявленню творчих здібностей. 
- Підвищення іміджу та статусу Товариства серед працівників колективу та їхніх родин, сприяння згуртованості команди, підвищення мотивації до роботи та особистісного розвитку.

Умови Конкурсу читати далі...

Інформація до новини
 • Переглядів: 638
 • Автор: t.yanenko
 • Дата: 12-10-2015, 14:14
12-10-2015, 14:14

ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЄЮ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЕНЕРГЕТИКІВ.

Розділ: Конкурси компанії

ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЄЮ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЕНЕРГЕТИКІВ. 8 жовтня 2015 року для учнів третього курсу групи ЕМС–1 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка», які навчаються за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», було організовано урок–екскурсію до електропостачальної компанії ПАТ «Черкасиобленерго».

Під час екскурсії, яку провели провідні фахівці підприємства, в учнів була чудова можливість «доторкнутись» до історії енергетики черкаського краю, відчути масштабність її в сьогоденні та подивитися на майбутню професію зблизька й по-дорослому.

ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЄЮ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЕНЕРГЕТИКІВ. Енергетики познайомили студентів з особливостями роботи Кол-центру Товариства та центральної диспетчерської. Майбутні електромонтери охоче спілкувались з фахівцями та задавали багато запитань. Досвідчені енергетики радо ділилися з молоддю своїми професійними знаннями, щирим патріотизмом, любов’ю та пошаною до професії.

Викладач електротехнічних дисциплін Тетяна Потягайло, на завершення уроку–екскурсії, підкреслила, що такі зустрічі для студентів дуже корисні, висловила надію на подальшу співпрацю. «Інтерактивна екскурсія дала учням практичний досвід, новий імпульс до навчання, а також подарувала позитивні емоції та чудові враження», - запевнила Тетяна Миколаївна.

ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЄЮ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЕНЕРГЕТИКІВ.
ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЄЮ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЕНЕРГЕТИКІВ.                                                                     

Назад Вперед

Адреса

18002

м.Черкаси

вул.Гоголя 285

тел: (0472)36-02-69

факс: (0472)36-02-63

E-mail: kanc@obl.ck.energy.gov.ua

Архів новин

Жовтень 2017 (6)
Вересень 2017 (20)
Серпень 2017 (43)
Липень 2017 (37)
Червень 2017 (14)
Травень 2017 (25)
^