Заголовок сторінки

Порядок укладення (внесення змін) договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії на об’єкти побутових споживачів, які в установленому порядку обладнані  електроопалювальними установками.

На виконання положень Закону України "Про ринок електричної енергії” з 1 січня 2019 року послуги з розподілу (передачі) та постачання електроенергії споживачам в Україні (в тому числі в Черкаській області) надають дві різні компанії, саме тому оператор системи розподілу ПАТ «Черкасиобленерго» складає акт обстеження домогосподарства на улаштування стаціонарних систем електроопалення, а постачальник універсальних послуг ТОВ «Черкасиенргозбут» застосовує тариф згідно пункту 1.2. «Тарифів на електроенергію, що відпускається населенню» встановлених постановою НКРЕКП від 02.03.2015 № 220, а саме: «Населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості)».

Тариф для населення, що проживає в житлових будинках обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі у сільській місцевості) застосовується тільки до житлових будинків, по яким завершено будівництво, укладено договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії з оператором системи розподілу ПАТ «Черкасиобленерго» із відповідною відміткою у паспорті точки розподілу, та укладено договір про постачання електричної енергії з постачальником універсальних послуг ТОВ «Черкасиенергозбут».

 


1. Звернутись до відповідного структурного підрозділу ПАТ «Черкасиобленерго» з письмовою заявою щодо укладення (внесення змін) Договору про розподіл. 
2. Разом із заявою надати наступні документи:
- копія узгодженої з районом електричних мереж проектної документації (проекту електропостачання) із даними щодо обладнання електроопалювальними установками та за наявності копія технічних умов. Проектом обов'язково повинен бути передбачений тепловий розрахунок системи опалення;
- копія технічного паспорту електронагрівального пристрою із зазначенням його характеристик (зокрема, номінальної потужності);
- копія документу, що підтверджує уведення в експлуатацію електроопалювальної установки (технічний паспорт, в якому зазначено вид опалення «електричне»);
- інші документи, наявність яких передбачено ПРРЕЕ.
3. Забезпечити доступ для проведення обстеження об’єкту, яке обладнане електроопалювальною установкою.
4. Укласти у паперовій формі договір споживача про надання послуг з розподілу електроенергії із відповідними додатками.
5. Звернутись до центра обслуговування споживачів (ЦОС) ТОВ «Черкасиенергозбут» з письмовою заявою про застосування тарифу на електроопалення, до якої необхідно додати копію паспорта точки розподілу електричної енергії об'єкта споживача (додаток №2 до договору).

 

Закрыть