Заголовок сторінки

Об’єктові тренування з цивільного захисту в Драбівському районі

Для перевірки готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж в травні місяці в Драбівському районі на території Великохутірської загальноосвітньої школи були проведені спеціальні об’єктові протипожежні тренування з ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

До проведення заходу були залучені фахівці Драбівського РЕМ. Напередодні тренування учням розповіли про небезпеку від пошкоджених стихією повітряних ліній та про правила, яких необхідно дотримуватись щоб не потрапити під дію електричного струму, кого інформувати про пошкодження та як діяти до прибуття аварійної бригади енергетиків. Про це необхідно знати кожному, адже розпочинаються шкільні канікули і діти за межами школи більше часу будуть без нагляду дорослих.

Під час тренування відпрацьовувалась ситуація, яка може бути спричинена внаслідок шквального вітру та грозового дощу, влучання блискавки та, як наслідок, перенавантаження електромережі, загоряння електроприладів та обладнання, а також пошкодження газової труби середнього тиску від зваленого поривчастим вітром дерева.

Під час тренування задіяні служби енергетиків, газовиків, пожежників та працівники швидкої медичної допомоги діяли злагоджено, а учні продемонстрували точність, швидкість та витримку, вміння надавати першу допомогу потерпілим.

 

Аварійна служба енергетиків проводить відключення від підстанції ТП-355 будівлі школи та прилеглої території.

 

Працівники швидкої медичної допомоги дають поради щодо правильності дій при  наданні першої долікарської допомоги. 

 

В кінці змагань команди переможці отримали грамоти від першого заступника голови Драбівської райдержадміністрації Лободи В.В.

ІНФОРМАЦІЙНІ ЛИСТИ З ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ

Шановні черкащани та жителі області, громадяни та споживачі електроенергії!

Електрична енергія вірний помічник на виробництві і в побуті. Але наскільки електричний струм є корисним, настільки ж може нести небезпеку для організму людини. Щоб безпечно користуватися електричною енергією, потрібно знати та дотримуватись правил електробезпеки.

ПАТ «Черкасиобленерго» регулярно інформує про основні правила електробезпеки, слідування яким допоможе зберегти здоров’я міцним та не піддівати загрозі життя.

Учні черкаських шкіл вивчали правила з електробезпеки

З метою упередження нещасних випадків та травматизму дітей, пов’язаних із ураженням електрострумом, ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує впроваджувати навчально-пізнавальний проект «Енергетика очима дітей». Так, у рамках цього проекту, працівниками Товариства розроблено та проведено «Цікаві уроки з електробезпеки. Нещодавно до цього заходу долучилися учні 2 та 3 класів загальноосвітньої школи №12 та першої міської гімназії містаЧеркаси – усього близько 200 дітей.

На уроці розповідь про електричну енергію поєднувалась із веселими іграми, завданнями та загадками. У захваті школярики були й від мультиплікаційних фільмів про електробезпеку та з цікавістю розглядали тематичні слайди.

У ході цих занять учні молодших класів ознайомились з дією електричного струму на організм людини, вивчили основні правила електробезпеки на вулиці та в побуті, розширили і поглибили знання правил з електробезпеки. В кінці уроку кожен із них отримав сертифікат «Знавця техніки електробезпеки».

На завершення, для закріплення отриманої інформації, учні згодилися взяти участь у творчому конкурсі «Безпечна електроенергія».

Відділ з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ ПАТ «Черкасиобленерго»

 

 

Звичайний незвичайний ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

 Щотижня у Товаристві проводяться обов’язкові заходи з охорони праці, спрямовані на забезпечення безпеки персоналу, зміцнення знань та зменшення травматизму: навчання, профілактика, перевірка тощо.

Нещодавно, день охорони праці для працівників ПАТ «Черкасиобленерго» відбувся в Музеї протипожежної охорони Черкащини. 

 Барздун Володимир Федорович, провідний інженер Дирекції з охорони праці та пожежної безпеки, проводив інструктаж з правил протипожежної безпеки та охорони праці, закликав до відповідальності, уважності та професійності, ділився досвідом, відповідав на запитання слухачів. Переглянуті тематичні короткометражні фільми справили сильне враження: відчуття жаху побаченого, гордість за відвагу рятувальників та наміри бути пильними і дотримуватися правил безпеки.

 

Цікавою та пізнавальною була екскурсія по декільком тематичним залам виставки, її експонати розповідали про 200-річну історію пожежної охорони Черкащини. На великому стенді «Вогонь Чорнобиля», вдивляючись в очі героїв та механічно перечитуючи імена, зустрілось знайоме –             Барздун В.Ф. Він вже понад 15 років працює в                      ПАТ «Черкасиобленерго», а в той далекий і страшний 1986, він, молодий та відважний підполковник, очолював команду черкаських рятувальників для ліквідації пожежі на Чорнобильській АЕС.

 

 

 

 

                                                                   

Водночас і лекція, і музей, і день охорони праці набули зовсім інших, не практично-теоретичних, а людяно-емоційних змістів та значень. 

Електробезпека для дітей та молоді - одна з основних задач служби охорони праці ПАТ "Черкасиобленерго"

 

Закрыть