Заголовок сторінки

 Щотижня у Товаристві проводяться обов’язкові заходи з охорони праці, спрямовані на забезпечення безпеки персоналу, зміцнення знань та зменшення травматизму: навчання, профілактика, перевірка тощо.

Нещодавно, день охорони праці для працівників ПАТ «Черкасиобленерго» відбувся в Музеї протипожежної охорони Черкащини. 

 Барздун Володимир Федорович, провідний інженер Дирекції з охорони праці та пожежної безпеки, проводив інструктаж з правил протипожежної безпеки та охорони праці, закликав до відповідальності, уважності та професійності, ділився досвідом, відповідав на запитання слухачів. Переглянуті тематичні короткометражні фільми справили сильне враження: відчуття жаху побаченого, гордість за відвагу рятувальників та наміри бути пильними і дотримуватися правил безпеки.

 

Цікавою та пізнавальною була екскурсія по декільком тематичним залам виставки, її експонати розповідали про 200-річну історію пожежної охорони Черкащини. На великому стенді «Вогонь Чорнобиля», вдивляючись в очі героїв та механічно перечитуючи імена, зустрілось знайоме –             Барздун В.Ф. Він вже понад 15 років працює в                      ПАТ «Черкасиобленерго», а в той далекий і страшний 1986, він, молодий та відважний підполковник, очолював команду черкаських рятувальників для ліквідації пожежі на Чорнобильській АЕС.

 

 

 

 

                                                                   

Водночас і лекція, і музей, і день охорони праці набули зовсім інших, не практично-теоретичних, а людяно-емоційних змістів та значень. 

Закрыть