Заголовок сторінки

З метою упередження нещасних випадків та травматизму дітей, пов’язаних із ураженням електрострумом, ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує впроваджувати навчально-пізнавальний проект «Енергетика очима дітей». Так, у рамках цього проекту, працівниками Товариства розроблено та проведено «Цікаві уроки з електробезпеки. Нещодавно до цього заходу долучилися учні 2 та 3 класів загальноосвітньої школи №12 та першої міської гімназії містаЧеркаси – усього близько 200 дітей.

На уроці розповідь про електричну енергію поєднувалась із веселими іграми, завданнями та загадками. У захваті школярики були й від мультиплікаційних фільмів про електробезпеку та з цікавістю розглядали тематичні слайди.

У ході цих занять учні молодших класів ознайомились з дією електричного струму на організм людини, вивчили основні правила електробезпеки на вулиці та в побуті, розширили і поглибили знання правил з електробезпеки. В кінці уроку кожен із них отримав сертифікат «Знавця техніки електробезпеки».

На завершення, для закріплення отриманої інформації, учні згодилися взяти участь у творчому конкурсі «Безпечна електроенергія».

Відділ з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ ПАТ «Черкасиобленерго»

 

 

Закрыть