Заголовок сторінки

Для перевірки готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж в травні місяці в Драбівському районі на території Великохутірської загальноосвітньої школи були проведені спеціальні об’єктові протипожежні тренування з ліквідації умовної надзвичайної ситуації.

До проведення заходу були залучені фахівці Драбівського РЕМ. Напередодні тренування учням розповіли про небезпеку від пошкоджених стихією повітряних ліній та про правила, яких необхідно дотримуватись щоб не потрапити під дію електричного струму, кого інформувати про пошкодження та як діяти до прибуття аварійної бригади енергетиків. Про це необхідно знати кожному, адже розпочинаються шкільні канікули і діти за межами школи більше часу будуть без нагляду дорослих.

Під час тренування відпрацьовувалась ситуація, яка може бути спричинена внаслідок шквального вітру та грозового дощу, влучання блискавки та, як наслідок, перенавантаження електромережі, загоряння електроприладів та обладнання, а також пошкодження газової труби середнього тиску від зваленого поривчастим вітром дерева.

Під час тренування задіяні служби енергетиків, газовиків, пожежників та працівники швидкої медичної допомоги діяли злагоджено, а учні продемонстрували точність, швидкість та витримку, вміння надавати першу допомогу потерпілим.

 

Аварійна служба енергетиків проводить відключення від підстанції ТП-355 будівлі школи та прилеглої території.

 

Працівники швидкої медичної допомоги дають поради щодо правильності дій при  наданні першої долікарської допомоги. 

 

В кінці змагань команди переможці отримали грамоти від першого заступника голови Драбівської райдержадміністрації Лободи В.В.

Закрыть