Заголовок сторінки

Питання електробезпеки важливе та актуальне для кожного споживача електричної енергії. Знання та дотримання правил електробезпеки є запорукою безпечного користування електричною енергією.

ПАТ «Черкасиобленерго» приділяє значну увагу вихованню грамотних та свідомих юних споживачів електроенергії. На цій сторінці сайту діти, та дорослі, матимуть можливість самостійно, в зручний час пройти цікаві он-лайн уроки з електробезпеки та розкрити багато цікавих фактів, дізнатися про користь електричної енергії, усвідомити небезпеку ураження електричним струмом, ознайомитися з правилами безпеки, які обов'язково будуть корисними у житті!Бажаємо корисного та цікавого перегляду! 

   
Урок 1. Що таке електрична енергія?
 

На першому уроці ви дізнаєтесь, що таке електрична енергія, як і коли люди навчилися використовувати дію електричного струму, що таке лінії електропередач, чому опори роблять такими високими, які є види електростанцій, що таке трансформатор та про історію енергетики черкаського краю.

   
Урок 2 Електричний струм.

Другий урок розкаже про електричний струм та будову атома, чи є електрика в батарейках, які є друзі та вороги у електричного струму.


   
Урок 3 Правила безпеки.

Третій урок присвячений правилам електробезпеки вдома та на вулиці, яких важливо обов’язково дотримуватись, щоб бути здоровими та неушкодженими.

   
Урок 4 Грамотний споживач електроенергії.

Пройшовши четвертий урок, ви будете знати, як бути грамотним споживачем електричної енергії, які права та обов’язки споживача е/е, що таке лічильники і як визначати скільки електричної енергії спожито.

Закрыть