Заголовок сторінки


 
Шляхи надходжень звернень громадян:


18003, м. Черкаси
вул.Благовісна
 
ikc@cherkasyoblenergo.com
kanc@cherkasyoblenergo.com
(0472) 37-95-10; 37-44-90;
37-28-56.              Фахівець з                              приєднання до мереж
                (0472) 39-52-46, 095 555-09-05
 


Шановні споживачі, для підвищення якості обслуговування абонентів у складі ПАТ «Черкасиобленерго» працює Інформаційно-консультаційний центр (ІКЦ)*. Якщо Ви зіткнулися з непорозумінням в питаннях електропостачання та надання послуг Товариства, звертайтесь до Інформаційно-консультаційного центру.


Основним завданням є надання консультацій та роз’яснень, допомоги в підготовці документів, підвищення якості обслуговування споживачів та сприяння ефективному використанню електричної енергії. Фахівці консультаційного центру надають безкоштовні консультації під час особистих звернень, телефоном та електронною поштою з наступних питань:

  • прав, обов'язків та відповідальності оператора системи розподілу (ОСР) та споживача електроенергії;
  • тарифів на розподіл для юридичних та фізичних осіб;
  • припинення користування електричною енергією;
  • порядку і причин відключення споживача від електромережі;
  • купівлі, експлуатації й обслуговування приладів обліку електроенергії.
  • якості електроенергії;
  • нормативних документів, які регулюють відносини в галузі 
    електроенергетики;
  • допущення персоналом компанії порушень законодавства.
 
В разі необхідності направлення письмового звернення/скарги/претензії і для його коректного оформлення Вам необхідно вказати:
1. Персональні дані заявника
2. Опис ситуації, яка потребує розгляду
3. Дата, підпис
4. Додатки (документи необхідні для розгляду)

*Якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обґрунтованого рішення, представник ПАТ «Черкасиобленерго» може у строк не більше 3 календарних днів звернутися до Вас за додатковою інформацією, яка необхідна йому для повного та об’єктивного розгляду звернення/скарги/претензії.
Більш детальну інформацію можна дізнатися у пунктах 8.1.2 та 8.1.4 розділу VIII Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії»

БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ!


* Інформаційно-консультаційний центр (далі ІКЦ) ПАТ «Черкасиобленерго» почав свою роботу з 2009р. Створений згідно із Постановою НКРЕ України від 08.08.2002 року №823 для формування між суб’єктами електроенергетики та споживачами електричної енергії прозорого інформаційного середовища з питань постачання електричної енергії, підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії. ІКЦ є структурним підрозділом компанії і функціонує згідно із останньою Постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 12.03.2010 року №299.

Закрыть