Майже 1000 працівників, мобілізованих енергетиків та їх сімей оздоровилися на базах Товариства «Енергетик» та «Сонячна»

Головна / Новини/Майже 1000 працівників, мобілізованих енергетиків та їх сімей оздоровилися на базах Товариства «Енергетик» та «Сонячна»
06 жовтня 2023

Незважаючи на воєнний стан в країні цього року майже 1000 працівників, мобілізованих енергетиків з родинами оздоровились і відновили сили на базах ПАТ «Черкасиобленерго» «Енергетик» та «Сонячна». Зокрема військові та їх сім'ї мали можливість оздоровлюватись на базах безкоштовно. 

Як розповів голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний, попри складну ситуацію в державі ПАТ «Черкасиобленерго» таки віднайшло можливості та забезпечило працівникам оздоровлення на базах підприємства.

- Для керівництва ПАТ «Черкасиобленерго» та для профспілкової організації працівник Товариства - це головна цінність підприємства. Саме тому ми дбаємо не лише про належні умови праці,  а й про оздоровлення. Через те, що країна зазнала значних руйнацій від атак ворога, можливості літнього оздоровлення у спеціальних закладах значно зменшились. Тому ми максимально облаштували наші бази, забезпечили усім необхідним для зручного перебування, аби працівники могли після напруженого тижня змінити атмосферу, вдихнути свіже повітря та насолодитися природою,- підкреслив Олександр Чорний.- Родини мобілізованих працівників підприємства оздоровлювались на базах за рахунок Товариства.

Цьогоріч на нашій базі оздоровилось майже 600 працівників. Загалом завдяки керівництву ПАТ «Черкасиобленерго» та персоналу, який здійснював ремонтні роботи, наша база стала набагато кращою. Приємно, що ми змогли потурбуватися про наших енергетиків, особливо про мобілізованих працівників. Адже для того, щоб працювати далі та долати труднощі, маємо відновлювати сили. Саме для цього ми і працюємо, - ділиться завідувачка бази «Енергетик» Алла Мартиш.

Разом з родиною на базі «Енергетик» відволіклась від повсякденних справ, набралася сил і приємних вражень дружина мобілізованого працівника Товариства Олена Ткаченко. Говорить, що перебувала тут не вперше. Зазначає, цьогоріч база здивувала. За словами жінки тут стало ще комфортніше.

На базі «Енергетик» ми відпочивали майже тиждень, дуже сподобалася і природа і повітря і Дніпро. Одним словом відволіклись від хвилювань. Мій чоловік нині служить у лавах Збройних Сил України. Тож наша родина вдячна адміністрації та профспілковому комітету ПАТ «Черкасиобленерго» за таку можливість,- розповіла Олена Ткаченко.

Голова цехового комітету профспілки ВСП «Уманські енергетичні мережі» Оксана Слободян додала, що оновлення торкнулись і бази Товариства «Сонячна», яка розташована на березі Південного Бугу, неподалік села Степашки.

- Цього сезону на базі «Сонячна» оздоровилося майже 400 працівників Товариства та їх родин. Перед відкриттям бази вона також була приведена у належний стан, облаштована усім необхідним для оздоровлення та реабілітації. Тож приємно, що ми змогли подбати про енергетиків та працівників Товариства, які нині боронять нас від ворога, - підкреслила Оксана Слободян. 

Окрім того голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний додав, що незважаючи на повномасштабне вторгнення, Товариство виконує усі умови колективного договору, збережені усі соціальні гарантії, хоча на період воєнного стану законодавець дозволив їх не дотримуватись. Також надається матеріальна допомога мобілізованим працівникам Товариства в сумі 10 тисяч гривень щомісячно. Від колективу компанії Олександр Чорний подякував нашим захисникам та усім воїнам, хто нині мужньо і віддано боронить нашу державу, побажав їм незламності духу, міцного здоров`я та Господнього захисту.

У Товаристві зазначають, що і надалі дбатимуть про якісні умови праці енергетиків та спільно працюватимуть заради перемоги. Кожен на своєму місці.