У Товаристві підсумували роботу за перше півріччя 2023 року

Головна / Новини/У Товаристві підсумували роботу за перше півріччя 2023 року
31 липня 2023

Уже другий рік поспіль ПАТ «Черкасиобленерго» працює в умовах воєнного стану, виконуючи найважливіше завдання – безаварійний та надійний розподіл електричної енергії споживачам Черкаської області. Аби і надалі забезпечувати стабільну роботу підприємства, вирішувати актуальні питання, зокрема щодо підготовки до проходження осінньо-зимового періоду 2023-2024 років, у Товаристві відбулась нарада за участі директорів за напрямками діяльності, керівників відокремлених структурних підрозділів та начальників філій.

Варто наголосити, що ворог продовжує атакувати об’єкти критичної інфраструктури країни, тож зі свого боку ПАТ «Черкасиобленерго» має не лише належно підготуватись до осінньо-зимового періоду, а злагоджено та оперативно спрацювати в умовах непередбачуваних обставин. Про це наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

- У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2023-2024 років згідно запланованих заходів триває капітальний ремонт та технічне обслуговування енергомереж Товариства по усіх підрозділах компанії. Заплановані заходи здійснюються у співпраці з Держенергонаглядом, Черкаською обласною військовою адміністрацією під егідою Міністерства енергетики. Нині усі планові завдання виконуються вчасно та в повному обсязі, тож орієнтовно роботи завершаться до старту опалювального сезону,- наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. - Аби спрацювати на випередження у разі пошкодження ворогом об’єктів енергетики, продовжується поповнення аварійних запасів, підготовка техніки, спецтехніки та необхідних матеріалів для завершення планових робіт.
За словами директора технічного ПАТ «Черкасиобленерго» Володимира Завріна, Товариство готове до можливих форс-мажорних обставин, пов’язаних із атаками ворога на об’єкти енергетики.

- ПАТ «Черкасиобленерго» укомплектоване дизель-генераторами для об’єктів критичної інфраструктури Товариства, супутниковими системами «Старлінк» та радіостанціями,  з метою забезпечення безперебійного зв’язку між персоналом, для оперативної ліквідації технологічних порушень, які можуть виникнути внаслідок ворожих обстрілів. Натепер проводиться комплекс заходів з виконання ремонтів електричних мереж у відповідності до сформованих планів, які затверджені НКРЕКП України за погодженням із Міністерством енергетики України. Станом на сьогодні виконано майже 50% від річного плану. Також Товариство сформувало збільшений обсяг аварійного запасу матеріалів та обладнання для оперативного відновлення мереж у разі їх пошкодження,- прокоментував Володимир Заврін
Товариство приділяє велику увагу забезпеченню потреб Збройних Сил України. Так, в цілому з початку повномасштабного вторгнення була спрямована допомога майже на 60 мільйонів гривень військовим частинам, територіальній обороні, прикордонним службам та іншим підрозділам. Мобілізованим працівникам компанії продовжується виплата матеріальної допомоги у розмірі 10 тисяч гривень.

Бригади Товариства взяли активну участь у відновленні енергомереж на деокупованих територіях, зокрема на Миколаївщині та Херсонщині. Варто зазначити, що роботи виконувались у складних та небезпечних умовах, після розмінування території Державною службою з надзвичайних ситуацій. Вдячні нашим спеціалістам за патріотизм та кваліфіковану роботу. Про це йшлося під час наради.

Також під час наради наголосили про безпечне виконання робіт в діючих електроустановках, обговорили комерційний напрямок діяльності, окреслили роботу кадрового та фінансово-господарського напрямку, визначили пріоритетні завдання та  покрокові плани їх втілення, направлені на підтримку стабільної та ефективної діяльності Товариства.
Загалом в умовах воєнного стану протягом першого півріччя колектив Товариства спрацював злагоджено та професійно задля забезпечення надійного розподілу електричної енергії та ліквідації аварійних ситуацій.

- Хочу відзначити роботу нашого колективу та подякувати за ефективне та якісне виконання своїх функціональних обов’язків. Ми і надалі спільно з нашою командою продовжуватимемо виконувати найголовніші завдання, вчасно реагувати на можливі непередбачувані обставини, викликані війною, та головне – разом працювати на перемогу,- підсумував голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.