З Днем Незалежності України!

Головна / Новини/З Днем Незалежності України!
24 серпня 2023

Сьогодні Україна відзначає 32 річницю з дня проголошення незалежності нашої держави. Це знаковий день для кожного українця, він є символом стійкості та незламності нашої країни, великої любові до Батьківщини та патріотизму її громадян.

У складний для країни час відзначення Дня Незалежності є свідченням того, що ми не здалися і продовжуємо торувати нашу незалежність. У важкій боротьбі, але з неймовірною силою, професійністю та завзятістю, з надійним тилом та підтримкою Всевишнього.

У цей день колектив ПАТ «Черкасиобленерго» низько вклоняється усім борцям за незалежність, які сміливо йшли до мети, незважаючи на перепони, та вірили, що зможуть реалізувати наш спільний задум. Ми щиро вдячні кожному, хто і нині важкою ціною втрат стоїть на варті нашої незалежності, свободи і територіальної цілісності України.

З нагоди Дня Незалежності України відповідно до Колективного договору керівництво ПАТ «Черкасиобленерго» відзначило працівників – учасників бойових дій та виплатило їм заохочення у розмірі 5000 гривень. Крім того, кожному мобілізованому працівнику щомісяця виплачується матеріальна допомога у розмірі 10 тисяч гривень. Наше головне завдання - підтримувати і допомагати захисникам та їх родинам, що ризикують найдорожчим заради нас усіх.

Щиро вітаємо усіх українців з різних куточків світу з цим днем! Бажаємо найголовнішого – відстояти та зберегти Україну для майбутнього наших дітей. Відбудувати кожен мальовничий її край. Будьмо патріотами нашої країни, гідними називатися українцями, свободолюбивою нацією, яка понад усе оберігає та любить свою рідну землю. Зі святом!