З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Головна / Новини/З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!
23 серпня 2023

Сьогодні, 23 серпня, вся Україна відзначає День Державного Прапора. У цей день ми вшановуємо синьо-жовтий стяг – головну святиню нашої державності, уособлення національного духу і непереможності. 

Упродовж історичного становлення нашої держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за національні та соціальні права українського народу і за часів незалежності став Державним Прапором України. 

Найбільший на Черкащині Державний Прапор України знаходится у географічному центрі нашої держави, де розташований артоб’єкт «Серце України», який символізує єдність усіх областей.

Сьогодні український прапор майорить по всьому світу. І став справжнім символом сміливості, честі та гідності в боротьбі за рідну країну. Символом свободи та незалежності, яку виборювали різні покоління українців і виборюють нині. Це колір нашої Перемоги, яку впевнено наближають Збройні сили України!

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» вітає всіх з днем Державного Прапора України. Хай блакитно-жовтий стяг завжди палає в серцях наших земляків, символізуючи їхню гордість за країну, її історію та незламну волю. Бажаємо миру, єднання та процвітання нашій країні. 
Слава Україні!