У ТОВАРИСТВІ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ ВИКОНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ ЗА I ПІВРІЧЧЯ 2023

Головна / Новини/У ТОВАРИСТВІ ПРОАНАЛІЗУВАЛИ ВИКОНАННЯ КОЛЕКТИВНОГО ДОГОВОРУ ЗА I ПІВРІЧЧЯ 2023
29 серпня 2023
У головному офісі ПАТ «Черкасиобленерго» відбулася підсумкова конференція колективу компанії щодо виконання Колективного договору Товариства за I півріччя 2023 року.
 
Участь у ній взяли представники всіх підрозділів та дирекцій підприємства. Як розповів заступник голови правління із загальних питань ПАТ «Черасиобленерго» Олександр Бращенко, керівництво Товариства в звітному періоді будувало взаємовідносини  зі структурними  підрозділами на підставі законів України, чинних нормативних актів, Статуту  ПАТ «Черкасиобленерго», Положень про структурні підрозділи та сприяло ефективній фінансово-економічній діяльності шляхом формування стратегії і розвитку Товариства в цілому. 
 
 
- Надходження коштів першочергово спрямовується Товариством на здійснення ліцензійної діяльності з надання надійної, безперебійної та якісної послуги з розподілу електричної енергії, що включає в себе виконання ремонтів та техобслуговування, постійного поповнення аварійного запасу, забезпечення надійності електричних мереж під час роботи в умовах високих температур та підготовки до осінньо-зимового періоду,- зазначив заступник голови правління із загальних питань ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Бращенко. 
 
За словами Олександра Бращенка Товариство дбає про своєчасну виплату заробітної плати та сплату податків, соціальних платежів, що дає змогу поповнювати місцевий та державний бюджети. 
 
- За I півріччя 2023 року підприємство сплатило більше 190 мільйонів гривень податків, зборів та соціальних платежів. Фінансування Інвестиційної програми, капітальних ремонтів та приєднань до електромереж - майже 80 мільйонів. Станом на 1 липня розмір мінімальних гарантій з оплати праці в Товаристві на 40,6% вищий, ніж того вимагають умови галузевої угоди. Крім цього, за рішенням Правління ПАТ «Черкасиобленерго» значні кошти в період воєнного стану направлялись на підтримку ЗСУ та територіальної оборони,- додає заступник голови правління із загальних питань ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Бращенко. 
 
Крім того Товариство щомісячно виплачує 10 тисяч матеріальної допомоги мобілізованим працівникам ПАТ «Черкасиобленерго». Нині таких осіб 153.
 
Як розповів голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний, незважаючи на складні обставини, у яких нині перебуває держава, підприємство не припинило виконання Колективного договору і протягом звітного періоду виконувало всі свої функціональні повноваження.
 
 
- На жаль цей рік у нас в країні, на Черкащині та у нашому Товаристві проходить у складних умовах, як і попередній рік. Проте ПАТ «Черкасиобленерго» працює та виконує всі свої функції, зокрема і всі пункти Колективного договору на 2019 – 2023 роки, за І півріччя 2023 року. Так, нашим ветеранам, непрацюючим пенсіонерам до Дня енергетика надавалась матеріальна допомога по 500 гривень кожному, тобто загалом витрачено близько 400 тисяч гривень. Крім цього, згідно заяв надається матеріальна допомога працівникам та непрацюючим пенсіонерам Товариства, за І півріччя 2023 року її отримало 65 осіб, профкомом було витрачено більше 73 тисяч гривень,- говорить голова первинної профспілкої організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний. 
 
За словами Олександра Чорного за рішенням Правління Товариства на допомогу працівникам за цей час було витрачено 478 тисяч гривень. Її отримало 60 осіб. Адміністрацією Товариства також була надана матеріальна допомога згідно рішення Правління в сумі 407 тисяч гривень 56 особам. Разом ця сума склала 958 тисяч гривень.
 
- Крім того, незважаючи на воєнний стан вітали працівниць Товариства до свята 8 Березня, профкомом надавались подарункові набори. Відзначались грошовими коштами наші колеги, які брали участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, профкомом виплачена непрацюючим пенсіонерам – ліквідаторам та вдовам – загалом 79 тисяч гривень. До Дня захисту дітей було видано матеріальне заохочення батькам – працівникам Товариства, які є одинокими, багатодітним сім’ям та родинам з дітьми-інвалідами,- зазначає голова первинної профспілкої організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний. 
 
Продовжується медичне страхування наших працівників у компанії «Варто» згідно трьохстороннього договору, різницю витрат взяли на себе адміністрація та профком Товариства.
 
До всього, незважаючи на воєнний стан було ухвалене рішення відкрити цьогоріч сезон відпочинку та оздоровлення на базах «Сонячна», в селі Степашки та «Енергетик», в селі  Сокирне.  Станом на сьогодні там відпочило – 123 сім’ї наших працівників разом із членами своїх родин. Мобілізовані працівники та їх родини відпочивають цьогоріч безкоштовно. Про це йшлося під час заходу.
 
Конференцію відвідав і голова Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічої промисловості України Олександр Молдованов. Він висловив вдячність за турботу та злагоджену роботу працівників Товариства.
 
 
- Дуже дякую адміністрації ПАТ «Черкасиобленерго» за роботу, за ті зусилля, які ви вкладаєте щодня у розвиток компанії та турботу про свого працівника. Хай так буде і надалі,- підсумував голова Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічої промисловості України Олександр Модованов. 
 
Загалом учасники конференції розглянули та підсумували виконання виробничих, трудових і соціально-економічних зобов’язань згідно Колективного договору та запланували завдання на наступний період.
 
Наостанок присутні подякували Збройним Силам України та усім захисникам, які боронять державу і запевнили, що колектив ПАТ «Черкасиобленерго» і надалі стабільно працюватиме над виконанням своїх завдань та спільно, кожен на своєму місці, робитиме свій вклад у нашу Перемогу.