Товариство привітало вихованців підшефної школи з Днем знань

Головна / Новини/Товариство привітало вихованців підшефної школи з Днем знань
01 вересня 2023

Сьогодні, першого вересня стартував навчальний рік. Через повномасштабне вторгнення не всі школярі матимуть змогу відвідувати навчальний заклад, побачити друзів. Тому маємо спільно докласти зусиль та забезпечити нашим дітям комфортні умови навчання в рідній країні. З нагоди Дня знань представники Товариства навідались у підшефний навчальний заклад, привітали дітей з початком навчального року та передали подарунки.

Підтримати дітей, побажати плідного навчального року у підшефний комунальний заклад «Шполянська школа Черкаської обласної ради» завітали голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний та головний інженер Шполянської філії ВСП «Звенигородські енергетичні мережі» Володимир Висотенко. Вони передали дітям канцелярське приладдя, патріотичні стенди та інші засоби для навчання і творчості.

- За дорученням голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука, від імені колективу Товариства щиро вітаємо педагогічний колектив та учнів школи з початком нового навчального року. Бажаємо успіхів у навчанні, нових здобутків, добрих друзів, мирного неба над головою. Хай дитинство нашої малечі буде сповнене радістю та затишком, теплом та любов’ю,- зазначив під час зустрічі з колективом школи голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» щиро вітає усіх школярів, батьків, педагогів з Днем знань. Бажаємо нашій великій українській родині приємних подій, цікавих вражень, задоволення від навчання. Хай без перешкод та тривог триває подорож дітей у країну знань, під надійним тилом та захистом наших захисників. Вдячні Збройним силам України за те, що маємо змогу жити, працювати і навчатися у рідній країні. Разом переможемо.