Вірний професії та родинним традиціям: історія про енергетика Товариства, який з сім’єю співає у хорі Золотоніщини

Головна / Новини/Вірний професії та родинним традиціям: історія про енергетика Товариства, який з сім’єю співає у хорі Золотоніщини
14 вересня 2023

Колектив відокремленого структурного підрозділу «Золотоніські енергетичні мережі» багатий на професіоналів з багаторічним досвідом роботи. Серед них – інспектор комерційної служби Віталій Джулай. Присвятивши своє життя обраній професії, він знайшов для себе і заняття для душі. Разом зі своєю родиною Віталій Джулай бере участь у місцевому хорі та дарує слухачам позитивні емоції. 

Енергетик розповів про свій професійний шлях та захоплення, родом з дитинства. 

Віталій Джулай має 37 років досвіду в енергетичній галузі, одразу після навчання пішов працювати за фахом у місцеве підприємство.

 - У 1986 році я закінчив Київський аграрний університет за спеціальністю електрика. Потім працював головним енергетиком сільськогосподарського підприємства у селі Кропивна, що на Золотоніщині. Після того, як підприємство почало занепадати, у 2001 році я перейшов у ВСП «Золотоніські енергетичні мережі». Відтоді вже 22 роки працюю інспектором комерційної служби у ВСП «Золотоніські енергетичні мережі»,- розповів про трудовий шлях Віталій Джулай. - Колектив у нас дуже хороший, ми давно працюємо разом, допомагаємо один одному. 

Основне завдання служби – ведення комерційного обліку, оформлення угод з юридичними та побутовими споживачами, контрольний огляд, технічна перевірка комерційного обліку, контроль за оплатою за розподіл електричної енергії та інша поточна робота.

- Кожен з інспекторів нашої служби має план по контрольним оглядам, які він здійснює, загалом у кожного інспектора в роботі нараховується близько 250 споживачів,- зазначив енергетик.- Робота приносить задоволення, приємно, що вдається внести і свою частину праці у розвиток енергетичної галузі.

У колективі Віталій Володимирович користується повагою та авторитетом. 

- Ми з Віталієм Володимировичем співпрацюємо вже більше 20 років. Це чуйна та добропорядна людина, у разі потреби завжди прийде на допомогу, підкаже, поділиться досвідом. З ним комфортно працювати,- зазначив інспектор комерційної служби ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Вячеслав Охрімчук.

За час роботи у ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Віталій Володимирович зробив значний внесок у розвиток комерційної служби, у цьому переконаний директор ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Олександр Середа. 

- Віталій Джулай працює у нашій команді вже досить давно, має великий досвід, тому дуже цінний, як працівник. Він зробив значний вклад у розвиток нашого відокремленого структурного підрозділу, навчив багатьох працівників, і нині дуже добре виконує свою роботу і ділиться знаннями. За порадою до нього приходять і контролери, і інспектори. Може поділитись і життєвими парадами, тому приємно, що у нашому колективі працюють такі відповідальні та віддані працівники,- зауважив директор ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Олександр Середа. 

Крім роботи, в яку енергетик вкладає усі свої професійні якості, Віталій Володимирович має захоплення для душі. На державні та місцеві заходи він разом з родиною виступає у хорі села Кропивна Золотоніської міської громади. Говорить, що співати – означає для нього підтримувати сімейні традиції, оскільки батьки Віталія також мали хист до співу. 

- Це захоплення з’явилось від батьків, бо у мене вся родина співає. Тому вже 10 років поспіль я є учасником чоловічого хору села Кропивна Золотоніської міської громади.  Ми беремо участь у різноманітних місцевих заходах, як у рідному селі, так і в інших населених пунктах району. Крім того я співаю сольно. Улюблені пісні, які я виконую сольно – «Ніч яка місячна», «Чорнобривці». Окрім мене і моя дружина та рідна сестра також співають у хорі,- розповів Віталій Джулай. 

Віталій запевняє, що коли людина співає душею, тоді вона приносить задоволення і собі і людям. Тож він намагається подарувати людям гарні емоції, які сьогодні вкрай важливі для суспільства. 

- У період повномасштабної війни значно поменшало концертів та змінився наш репертуар. Ми додали патріотичні пісні, зокрема дві з них я виконую. Це пісні про українське козацтво, про патріотів, які захищають нашу Україну. Хоч нині країна перебуває у воєнному стані, втім наша українська пісня зігріває душу, вселяє надію та силу духу, віру в перемогу,- підсумовує Віталій Джулай. 

Тож енергетик переконаний, що кожен на своєму місці має максимально ефективно працювати, допомагати ближньому, від цього суспільство стане міцнішим, а отже згуртованим, націленим на перемогу.