Низький уклін захисникам та захисницям України!

Головна / Новини/Низький уклін захисникам та захисницям України!
28.09.2023 09:07

Сьогодні, 1 жовтня Україна вперше відзначає нову дату державного свята – Дня захисників і захисниць України, аби вшанувати усіх, хто захищав і продовжує боронити нашу державу.

Мужні сини і доньки України! Ви наша міць і сила, витривалість і незламність! Завдяки вашій жертовності, невтомній боротьбі та професіоналізму, великої любові до України ми даємо гідну відсіч ворогові, маємо можливість жити і працювати на українській землі, плекати наші цінності, збирати врожай та виховувати дітей – майбутнє нашої держави.

З нагоди важливої дати Товариство відзначило грошовим заохоченням наших працівників, які захищали і захищають Україну та мають статус учасника бойових дій, непрацюючих пенсіонерів ПАТ «Черкасиобленерго», які мають статус учасника війни, учасника бойових дій. Ті працівники, які нині продовжують захищати українську державу, щомісяця отримують виплату у розмірі 10000 гривень.

Вперше, в цей день Україна хвилиною мовчання вшановує подвиг усіх, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність нашої країни. Вічна пам’ять і слава нашим оборонцям. Ви назавжди у наших серцях.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» низько вклоняється вам, наші захисники і захисниці, за ваш безцінний внесок у свободу, безпеку та мир на нашій землі. Велика вдячність і повага усім нашим воїнам, які боронили та боронять нашу Батьківщину!

Цінуємо, бережемо, допомагаємо разом!