Спеціалісти Товариства взяли участь у всеукраїнському форумі «Електричні мережі України 2023»

Головна / Новини/Спеціалісти Товариства взяли участь у всеукраїнському форумі «Електричні мережі України 2023»
29 вересня 2023

Форум «Електричні мережі України 2023» за участі провідних фахівців енергетичної сфери, представників операторів системи розподілу електроенергії днями відбувся у столиці. Зустріч організувало найбільше в Україні бізнес-ком'юніті енергетичних компаній Energy Club, щоб спільно з компаніями вирішити важливі питання галузі.

Користуючись нагодою компанія Меггер передала пакет технічної допомоги державним операторам систем розподілу.

В рамках зустрічі представники енергетичних компаній обмінялись досвідом та баченнями розвитку галузі, напрацювали шляхи взаємодії на майбутнє. А також провели презентації своєї діяльності та продукції, аби ознайомитись із ключовими напрямками підприємств.

Під час форуму провідні експерти галузі продемонстрували сучасні розробки та технологічні рішення актуальних питань. Так, форум включив дві панельні дискусії: «Енергетична безпека та стабільність: виклики та рішення», а також «Європейська інтеграція та інновації в енергетиці України».

Своє бачення розвитку галузі та безпосередньо компанії представили і фахівці нашого Товариства, зокрема голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Так, голова правління ПАТ «Черкасиобленерго Олег Самчук наголосив, що компанія максимально приділяє увагу персоналу, дбає про комфорт, зручність та безпеку на робочих місцях, впроваджує сучасні технології, навчає своїх працівників, адже добре усвідомлює, що надійність електропостачання споживачів напряму залежить від  кадрового потенціалу підприємств, що здійснюють розподіл електроенергії.

- На сьогодні укомплектованість нашого персоналу складає 97%. Ми застосували усі можливі види матеріальної і нематеріальної мотивації,  зберегли всі умови колективного договору, хоча на період воєнного стану законодавець дозволив їх не дотримуватися. Зокрема хочу наголосити, що на сьогодні 153 працівники нашого Товариства, які захищають країну, щомісячно отримують матеріальну допомогу у розмірі 10 тисяч гривень. Загалом за 7 місяців 2023 року Товариство здійснило 21 млн грн соціальних виплат,- відзначив Олег Самчук.

Компанія Меггер, яка є світовим лідером в області електричних випробувань і вимірювань, представила свої інноваційні рішення в рамках воркшопу та презентувала операторам системи розподілу технічне підсилення у вигляді обладнання.

«Ця ініціатива є важливим кроком у створенні стабільної та ефективної енергетичної інфраструктури України. Ми вдячні компанії Меггер за їхню непохитну підтримку та внесок у розвиток енергетичної галузі», - заявив президент Energy Club Андрій Костриця.

В пакет допомоги увійшло обладнання для перевірки акумуляторних батарей (як-от Torkel 860, BGFT, BITE2P), трасопошукове обладнання (трасопошукова система Easyloc System Plus), обладнання для випробування силових трансформаторів (прилади TTR310E, MTO250), обладнання для кабельних ліній (Easytest 20 kV), обладнання для перевірки опору контактів високовольтних вимикачів, з’єднання шин, опору кабелю (DLRO100HB). Зокрема для надійного та безперебійного розподілу електроенергії спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» отримали два сучасних обладнання для проведення випробувань в електроустановках.

Усі учасники форуму переконані, що саме такі зустрічі дають можливість закумулювати спільні зусилля для результативної роботи кожної компанії, а також загалом підтримати українську енергетику в умовах воєнного стану.