У Черкаських енергетичних мережах розповіли, як вирішують питання споживачів

Головна / Новини/У Черкаських енергетичних мережах розповіли, як вирішують питання споживачів
26 жовтня 2023

Укласти договір, написати заяву, здійснити оплату послуг, з’ясувати питання щодо лічильників електроенергії, збільшення потужності чи приєднання до електроустановок. Спеціалісти відокремленого структурного підрозділу «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» надають вичерпні консультації з цих та інших питань та допомагають у їх вирішенні.

До яких саме спеціалістів слід звертатись та як відбувається процес вирішення того чи іншого питання споживача, розповіли фахівці ВСП «Черкаські енергетичні мережі».

Так, фахівці відокремленого підрозділу працюють та приймають споживачів щоденно у будні дні з 8 до 16.45 окрім обідньої перерви: з 12 до 13 год.

За словами менеджера з персоналу ВСП «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Ольги Гуленко підрозділ зустрічає споживача на прохідній.

- На прохідній у нас зазначені як стаціонарні, так і мобільні номера телефонів. Споживач може зателефонувати до необхідного відділу і вирішити свої питання, або ж викликати контактну особу та скористатися її роз'ясненням чи допомогою. В нас також є інженер-консультант, який може скерувати споживача до того спеціаліста, який йому необхідний, - розповіла Ольга Гуленко.

Які документи необхідні та до якого саме відділу слід звернутися, надає консультації інженер-консультант.

- Моя робота полягає в тому, щоб допомогти споживачеві швидко зорієнтуватися та вирішити питання. Я надаю консультації по приєднанню до електроустановок, збільшенню потужності, перенесенню лічильника на інше місце та програмуванню лічильників. Навіть якщо у громадянина виникло питання щодо показників лічильника, то вони теж звертаються до мене,- зазначила інженер комерційної служби ВСП «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Антоніна Москаленко. - Можемо написати заяву у довільній формі або для юридичних споживачів, яким необхідне розпломбування чи технічна перевірка у інспектора.

Як розповіла провідний юрисконсульт ВСП «Черкаські енергетичні мережі» Ірина Забой, юрисконсульти при необхідності консультують як юридичних, так і побутових споживачів.

Роботу з побутовими та не побутовими споживачами ведуть фахівці групи договірних відносин.

- Ми ведемо прийом побутових та не побутових споживачів, укладаємо договори споживача на розподіл електричної енергії. Договір переукладається у разі зміни власника, зміни технічних параметрів, а саме збільшенні потужності або встановлення диференційного обліку, та нових приєднань до електроустановок,- прокоментувала оператор комп`ютерного набору групи договірних відносин комерційної служби ВСП «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Анастасія Чечель.

Оператори енергонагляду обслуговують побутових споживачів.

- Ми обслуговуємо орієнтовно 37 тисяч побутових споживачів. Звертаються з різних питань, але в основному це питання показників електролічильників. Оператори займаються і збіркою інформації по споживачам, у яких зелений тариф. Також координуємо роботу з контролерами,- зауважила інженер групи по розрахунку побутових споживачів комерційної служби ВСП «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Марина Радіонова.

Роботу з непобутовими споживачами ведуть спеціалісти групи по розрахункам непобутових споживачів.

- Ми кожного місяця приймаємо звіти від непобутових споживачів про використану енергію за поточний місяць, видаємо їм рахунки за реактивну електроенергію та розподіл, акти за використану електроенергію. Щомісяця проводимо акти технічних перевірок, контрольних оглядів вузлів обліку споживачів. Нині ми приймаємо заплановані обсяги споживачів на використану електроенергію на 2024 рік. Їх треба подати до 1 листопада 2023 року,- розповіла про свою роботу інженер по розрахункам непобутових споживачів ВСП «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Людмила Овсієнко.

Директор ВСП «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Юрій Батурін наголосив, що побутові та непобутові споживачі можуть не лише отримати у підрозділі консультації і вирішити необхідне питання, а й здійснити оплату послуг. Для цього безпосередньо у приміщенні підрозділу встановлений термінал та банкомат банку.

- Враховуючи обставини, у яких опинилась наша держава, ми намагаємось на місці забезпечити усі зручності для споживачів, щоб максимально швидко здійснити обслуговування. Це дає змогу зекономити час споживача та  раціонально використати час компанії,- підсумував Юрій Батурін.