Вдячні за професійність та сумлінну працю водіям ПАТ «Черкасиобленерго»

Головна / Новини/Вдячні за професійність та сумлінну працю водіям ПАТ «Черкасиобленерго»
29 жовтня 2023

З нагоди Дня автомобіліста та дорожника колектив ПАТ «Черкасиобленерго» висловлює вдячність та повагу усім працівникам, хто обрав для себе професію, пов’язану з автомобільним транспортом і дорожнім господарством.

Вони не лише міцно і надійно тримають кермо різного класу автомобілів, доставляють бригади на аварійні та планові виїзди, а й підставляють плече допомоги, особливо у період воєнного стану в країні. 

Обслуговування електромереж Товариства потребує виконання спеціальних робіт автокранами, автопідйомниками, екскаваторами, тракторами. Тож переважна більшість водіїв також працюють за суміщенням електромонтерами, стропальниками, вантажниками, автослюсарями, адже автопарк підприємства нараховує орієнтовно 800 одиниць техніки.

Ризикуючи життям наші водії спільно з енергетиками брали активну участь у відновленні пошкоджених ворогом енергомереж у Миколаєві та Херсоні, з перших днів вторгнення перевозили гуманітарну допомогу на схід, доставляли протитанкові та протиавтомобільні їжаки, каремати, тепловізори, оптичні пристрої, генератори, рації, квадрокоптери, квадроцикли, комп'ютерну техніку, медичні препарати та прилади - усе, що потребували наші захисники. Вони були одними з перших, хто долучився до допомоги Збройним Силам України та силам територіальної оборони Київщини, а також допомагали й Черкащині та східним регіонам країни. 

І дотепер спільно з колективом Товариства вони продовжують допомагати Збройним Силам України. 

Нерідко працюють понаднормово, вночі та у негоду. Від їх професіоналізму, досвіду та умінь залежить і успішна робота підприємства. 

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» цінує працю кожного водія підприємства, інженерно-технічного персоналу, інспекторів з профогляду водіїв, диспетчерів з транспорту, усіх, хто забезпечує функціонування служби механізації та транспорту. 

Вони не лише професійно виконують свою роботу, а й допомагають реалізовувати головне завдання Товариства – безперебійний та надійний розподіл електроенергії споживачам Черкаської області та спільно працюють заради нашої перемоги. Віримо, що разом здолаємо ворога.