Майже 5 млн грн на допомогу Збройним Силам України

Головна / Новини/Майже 5 млн грн на допомогу Збройним Силам України
29 грудня 2023

За грудень ПАТ «Черкасиобленерго» спрямувало майже 5 мільйонів гривень на допомогу Збройним Силам України. 

Напередодні Дня енергетика до Товариства звернулася за допомогою Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПІДТРИМАЙ ТРЕТЮ ШТУРМОВУ», яка з моменту повномасштабного вторгнення займається збором коштів на закупівлю вкрай необхідного обладнання за кордоном для наших захисників. А саме військової техніки і комплектуючих до неї, зброї, систем РЕБ, РЕР, БпЛА, елементів екіпіровки військовослужбовців, засобів зв’язку та іншого критично потрібного обладнання.

Тож, Правлінням Товариства було вирішено та перераховано кошти, які передбачались в бюджеті ПАТ «Черкасиобленерго» на заохочення працівників до Дня енергетика у 2023 році, на всебічну допомогу Збройним Силам України, а це 3 199 000 гривень. Крім того, закуплено 4 квадроцикли та 20 FPV дронів, які будуть передані в січні 2024 року військовослужбовцям.

ПАТ «Черкасиобленерго» дякує нашим захисникам за мужність, героїзм і відвагу! Дякуємо за захист свободи й територіальної цілісності України! Напередодні Нового 2024 Року бажаємо вам міцного здоров'я, незламного духу, сили і витримки, а вашим сім’ям терпіння, злагоди та добробуту!

Разом до Перемоги!