Будьте обережні. Очікується ускладнення погодних умов

Головна / Новини/Будьте обережні. Очікується ускладнення погодних умов
05 січня 2024

За повідомленням Черкаського обласного гідрометцентру внаслідок вторгнення арктичного повітря з 7 по 9 січня на Черкащині очікуються складні погодні умови. Прогнозується значний сніг, пориви вітру, хуртовини та снігові замети, на дорогах – ожеледиця. 

Такі синоптичні явища можуть спричинити пориви дротів ліній електропередачі. Тож будьте обачні та обережні, не підходьте ближче, ніж на 8 метрів, до обірваного дроту повітряної лінії, який лежить на землі чи звисає з опори. Це небезпечно для життя. За можливості залишайтеся вдома, бережіть себе та своїх близьких.

Також звертаємося до підприємців, власників та користувачів земельних ділянок, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у разі необхідності виконувати оперативно-виїзним бригадам ПАТ «Черкасиобленерго» планові або аварійно-відновлювальні роботи, розчистити територію від снігу та забезпечити проїзд бригад до енергооб’єктів. У разі виявлення біля енергооб'єктів пошкоджень або обірваних дротів не наближайтеся ближче, ніж на 8 метрів. Дочекайтеся оперативно-виїзну бригаду, яка убезпечить проведення робіт з розчистки.

У разі виявлення обриву ліній чи будь-яких інших пошкоджень електромереж не наближайтеся до небезпечного об’єкту та не намагайтеся усунути пошкодження самотужки.

Натомість, негайно попередьте ПАТ «Черкасиобленерго» за багатоканальними номерами кол-центру: 
-    (0472) 33-87-87; 
-    (093) 170-40-57;
-    (050) 434-87-87;
-    (067) 690-48-48;
-    0800-501-328,
або управління ДСНС за номером 101.