ПАТ «Черкасиобленерго» підтримає національний проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

Головна / Новини/ПАТ «Черкасиобленерго» підтримає національний проєкт «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»
18.01.2024 09:57

«Виховуємо майбутніх переможців спортивних змагань» – із таким закликом ПАТ «Черксиобленерго» долучається до національного проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», який стрімко набирає обертів серед юних спортсменів Черкащини та країни загалом. Про старт проєкту на Черкащині розповів начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Енергетики на своєму досвіді відчули, що значить згуртованість, єдність та оперативність, долаючи наслідки ворожих атак на енергосистему. Тож готові поділитися зі школярами найважливішими навичками, які виховуються завдяки командному спорту – лідерство, фізична активність та витривалість, єдність та підтримка один одного.

Саме тому на базі підприємства започатковуються безкоштовні тренування з футзалу для дітей енергетиків Черкащини. Тренуватиме школярів досвідчений тренер Сергій Гупаленко.

- Ми віримо, що вкладаючи сьогодні в наших дітей найважливіші навички та уміння, в майбутньому ми отримаємо здорову націю, готову об’єднувати людей навколо, заради успішного майбутнього нашої країни. Крім того, діти матимуть можливість відточити майстерність гри в футзал, навчитися долати перепони. Надалі наші вихованці зможуть долучитися і до всеукраїнських змагань,- наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Нагадаємо, «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» –  це наймасштабніший спортивний рух, який діє по всій Україні, аби об’єднати школярів навколо спорту, підтримати їх фізичний розвиток та знизити психоемоційне навантаження, яке викликала війна. Нині триває етап реєстрації команд. Заплановано змагання з п’яти видів спорту: черлідинг, футзал, баскетбол, волейбол та спортивне орієнтування. Змагання відбуватимуться у п’ять етапів: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський.

Окрім того Товариство надасть фінансову підтримку команді футзалістів Черкащини, яка стане переможницею обласного етапу змагань та отримає перепустку до фінального етапу. Зокрема забезпечить формою, м'ячами та іншими необхідними спортивними засобами. Також наш тренер підготує дітей до всеукраїнських змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

Тож нині ми запрошуємо до тренувань з футзалу усіх дітей працівників ПАТ «Черкасиобленерго» віком від 7 до 15 років. Щоб долучитися до занять, необхідно подати заявку до 31.01.2024 року на електронну пошту futsal_junior@cherkasyoblenergo.com та вказати прізвище, ім’я та посаду працівника ПАТ «Черкасиобленерго», прізвище, ім’я та дату народження дитини, домашню адресу та кілька номерів телефонів батьків для зв’язку. А також надати тренеру медичну довідку, що дитина не має медичних протипоказань для занять спортом.

Заняття відбуватимуться у палаці спорту «Будівельник» з дотриманням усіх безпекових норм та правил охорони здоров’я. З собою дітям необхідно мати спортивне взуття та спортивну форму. Для детальної інформації телефонуйте за номером телефону (050)7352641, (093)1096760 – Сергій Станіславович.