На 18% збільшили заробітну плату усім працівникам ПАТ «Черкасиобленерго»

Головна / Новини/На 18% збільшили заробітну плату усім працівникам ПАТ «Черкасиобленерго»
01 лютого 2024

З першого лютого 2024 року усі працівники ПАТ «Черкасиобленерго» отримуватимуть заробітну плату на 18% більше. Відповідний наказ Про затвердження схем посадових окладів та місячних тарифних ставок був затверджений адміністрацією Товариства від 25 січня 2024 року.

Так, в наказі йдеться, що у зв’язку із збільшенням фонду оплати праці в структурі тарифу на розподіл електричної енергії у відповідності до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 09.12.2023 №2345 «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПАТ «Черкасиобленерго» із застосуванням стимулюючого регулювання», керуючись вимогами Галузевої угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Фондом державного майна України, Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України» і Профспілкою працівників енергетики та електротехнічної промисловості України на 2016- 2018 роки (із змінами і доповненнями) та Колективного договору ПАТ «Черкасиобленерго» на 2019-2023 роки, з метою збереження кваліфікованих працівників, з першого лютого 2024 року встановлено тарифну ставку (посадовий оклад) працівника, який виконує некваліфіковану роботу в розмірі 7485 гривень. Місячна тарифна ставка робітника, зайнятого на експлуатації та ремонті найбільш складного енергетичного устаткування в електроенергетичній галузі 1 розряду (І групи кваліфікації) встановлено в розмірі 9360 гривень.

За словами голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука колектив Товариства є найбільшою цінністю для підприємства, тому окрім виконання головного завдання Товариства – безаварійного та надійного розподілу електричної енергії споживачам Черкащини, компанія максимально дбає про свого працівника.

- Ми розуміємо, що сьогодні саме від нашого колективу, відповідальності та відданості професії кожного працівника залежить успішне виконання компанією її головних завдань. Тому наше Товариство дбає про комфортні умови праці колективу, забезпечення матеріалами, обладнанням, спецодягом. Збережені усі соціальні гарантії, які регламентовані Колективним договором Товариства, збережена щомісячна надбавка працівникам Товариства за безперервний стаж роботи в електроенергетичній галузі, продовжується медичне страхування наших працівників у компанії «Варто». До того ж ухвалено рішення збільшити посадові оклади працівників та місячні тарифні ставки на 18%. Ми продовжуємо працювати та виконувати найголовніше своє завдання, тримаємо волонтерський фронт та вдячні Збройним Силам України за те, що маємо можливість жити і працювати на своїй рідній землі,- підсумував голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.