З Міжнародним жіночим днем!

Головна / Новини/З Міжнародним жіночим днем!
07 березня 2024

Сьогодні, 8 березня світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби за права жінок, який покликаний привернути увагу суспільства до жінки, можливостей її професійного та особистого зростання у кожній країні.

Кілька років поспіль в Україні обговорюють відмову від відзначення цього дня, аби позбавитися від радянських стереотипів, які нав’язувались нам протягом століть. Втім поки цей день залишається чинним святом в Україні та в першу чергу нагадує нам про те, що жінки мають такі ж права, як і чоловіки, що вони залишаються надійною та сильною опорою для всієї країни.

Дорогі жінки! Ми вдячні вам за те, що кожна із вас сумлінно та віддано виконує свої професійні обов’язки, плідно працює на користь України, своєї родини, та спільно з усіма українцями щодня виборює перемогу над ворогом.

Ми цінуємо вашу працю, відповідальність та сміливість, вашу ніжність і водночас витривалість, вашу красу та справжню українську вдачу.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, безмежних можливостей для розвитку та реалізації задуманого, благополуччя та затишку вашим родинам, близьким та рідним. Хай ваші зусилля завжди будуть поціновані, а ми, чоловіки, завжди готові вас підтримати і допомогти.

З повагою та любов’ю – колектив ПАТ «Черкасиобленерго»