Заголовок сторінки

5 тисяч екземплярів журналу «Енергетика очима дітей. Веселі уроки» ПАТ «Черкасиобленерго» передало Управлінню освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.
                                                      
                                                                                                                                                        завантажити журнал
Проект з техніки безпеки був розроблений службою охорони праці Товариства з метою попередження електротравматизму та надання дітям знань з електробезпеки. У даному журналі висвітлено важливі  питання, а саме: яку загрозу для життя людей несуть електроустановки, як правильно поводитись під час використання електроприладів, чим небезпечний електричний струм, як можна запобігти нещасним випадкам, як правильно діяти і як допомогти людині, що потрапила під дію електричного струму.

Інформування дітей про небезпеку електроструму та правила поводження з ним – це один з головних методів запобігання трагедії. Найчастіше люди отримують електротравми, в тому числі і смертельні, під час ураження електрострумом через самовільне проникнення в електроустановки (приміщення трансформаторних підстанцій, ввідно-розподільчі пристрої, розподільчі шафи) підприємств електроенергетики, під час наближення до обірваних дротів на недопустиму відстань та через неуважність під час використання електроприладів у побуті.

Важливо пам'ятати, що електричний струм є дуже небезпечним. Тож, будьте відповідальними та обачними, бережіть себе і своїх дітей!

Закрыть