Заголовок сторінки

У відповідності до змін, що вносяться до Кодексу систем розподілу, згідно постанови НКРЕКП від 28.04.2021 №717 «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу», починаючи з 01.06.2021 року.Послуга зі стандартного приєднання надається на підставі типового договору про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу, який є публічним договором приєднання та укладається з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України за типовою формою, наведеною в додатку 1 Кодексу.

Послуга з нестандартного приєднання надається на підставі типового договору про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу «під ключ» або з проєктуванням лінійної частини приєднання замовником, який є публічним договором приєднання та укладається з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України за відповідною типовою формою, наведеною в додатку 2 Кодексу.

На вимогу замовника ОСР протягом трьох робочих днів від дати отримання відповідного звернення повинен надати підписаний оператором системи розподілу примірник укладеного договору про приєднання (залежно від типу приєднання) у паперовій формі.

Договір про приєднання вважається укладеним з дати подання замовником належним чином оформленої заяви про приєднання (додаток №3 Кодексу систем розподілу) та документів, що додаються до неї.

На офіційному вебсайті ПАТ «Черкасиобленерго» в розділі «Приєднання до електричних мереж» розміщено інформацію щодо надання послуг з приєднання, зокрема:
- опис процедури приєднання згідно з вимогами Кодексу систем розподілу;
- порядок розрахунку вартості послуги з приєднання;
- форми заяв про приєднання та договорів;
- адреси (фактичні, поштові, електронні), номери телефонів підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго», за якими можливе звернення, спілкування та листування замовника.

Типовий договір про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу  

Типовий договір про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу за процедурою під ключ   

Типовий договір про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу з проєктуванням лінійної частини приєднання замовником   

Закрыть