Заголовок сторінки

Конференція трудового колективу ПАТ «Черкасиобленерго» щодо виконання Колективного договору за 2022 рік відбулась у головному офісі Товариства. Участь у ній взяли представники адміністрації та первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго», голова Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики Олександр Молдованов та делегати відокремлених підрозділів і філій Товариства.Учасники зібрання розглянули виробничі та трудові відносини колективу, фінансові та соціальні зобов’язання, які передбачені згідно Колективного договору, підсумували роботу за попередній рік та ухвалили рішення щодо якості виконання Колективного договору.

Керівництво Товариства у звітному періоді будувало взаємовідносини зі структурними підрозділами ПАТ «Черкасиобленерго» на підставі Законів України, чинних нормативних актів, статуту ПАТ «Черкасиобленерго», положень про структурні підрозділи тощо.

Незважаючи на воєнний стан, мобілізацію частини співробітників, критичний стан енергосистеми країни у останні місяці 2022 року, Товариство доклало максимум зусиль, щоб якісно, вчасно та оперативно виконати  обов’язки, які покладені на оператора системи розподілу. ПАТ «Черкасиобленерго» залишається в ТОП компаній країни по сплаті податків.Директор з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надія Братаніч відмітила, що соціальні гарантії, пільги та компенсації були виконані у повному обсязі.- Продовжилось страхування працівників згідно відповідних програм, зокрема понад 1000 осіб скористалось послугами страхування компанії VARTO за програмами «Базова» та «Захист від COVID та ГРВІ»,зауважила Надія Братаніч.

Крім того, виплачувалась матеріальна допомога працівникам підприємства, зокрема при народженні дитини, укладанні шлюбу, на поховання тощо. В тому числі надавалась матеріальна допомога мобілізованим працівникам. Так, на сьогодні 164 працівники ПАТ «Черкасиобленерго» боронять нашу Україну.Окрім надійного та безаварійного розподілу електричної енергії, розчистки повітряних ліній електропередач, планових та капітальних ремонтів енергообладнання, виконання розпоряджень НЕК «Укренерго» щодо обмежень потужності, забезпечення електроенергією в умовах дії графіків відключень ПАТ «Черкасиобленерго» надавало і нині продовжує активну підтримку та допомогу Збройним Силам України.Також відповідно пунктів Колективного договору забезпечувались виконання виробничих, трудових і соціально-економічних зобов’язань  первинною профспілковою організацією ПАТ «Черкасиобленерго». Про це під час конференції розповів голова профспілкової організації Олександр Чорний.

За словами директора з охорони праці та пожежної безпеки Анатолія Гончаренка у 2022 році виконувались комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням та аваріям.

Вдячність за злагоджену роботу працівників Товариства у складний для країни час висловив під час заходу голова Черкаської обласної організації профспілки працівників енергетики Олександр Молдованов.

По завершенню конференції делегати оцінили роботу адміністрації та профспілкового комітету Товариства щодо виконання Колективного договору за 2022 рік оцінкою «Добре». Ухвалені відповідні рішення, згідно яких продовжить виконуватись Колективний договір у поточному році. Усі учасники заходу одноголосно підтримали проект протоколу в цілому.

Закрыть