Заголовок сторінки

Дорогі жінки! Наша прекрасна і водночас сильна та незламна частина української нації!І хоч нині Україна опинилась у розпалі повномасштабної війни, тривають перемовини на законодавчому рівні щодо дня 8 березня, колектив ПАТ «Черкасиобленерго» щиро вітає кожну українську жінку з цим днем!

Сьогодні ми живемо в епоху формування нової України, нових традицій, які вже більше ніколи не нагадуватимуть нам про радянське минуле. Впевнено крокуємо вперед, у майбутнє, захищаємо та відбудовуємо нашу Україну!

Ми вдячні нашим волонтеркам, медикам, захисницям та усім українським жінкам, матерям, донькам, бабусям, які в цей нелегкий для країни час спільно з чоловіками показали свою професійність, витривалість у боротьбі з російським ворогом. Ми вдячні вам за чуйність і доброту, за надійну підтримку та допомогу.

Щиро бажаємо вам, дорогі жінки, миру, благополуччя та міцного здоров’я! Підкорюйте світ своєю красою, талантом і професійними здібностями, здобувайте великі і малі перемоги, і нехай весь світ стане для вас безмежним простором для реалізації задуманого!

З любов’ю та повагою – колектив ПАТ «Черкасиобленерго»

Закрыть