Заголовок сторінки

Цього року минають 37 роковини з дня найбільшої техногенної трагедії світу – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Пам’ять про жахливу катастрофу, яка забрала і зруйнувала мільйони життів, назавжди залишиться глибоким сумом у наших серцях.Наша планета і сьогодні оговтується від непоправного впливу радіації та не дає забути про велике лихо, від якого постраждало усе живе на планеті. Адже в атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу, яку спричинили два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської атомної електростанції.

Сьогодні через терористичні дії російської федерації у часи повномасштабної війни з країною агресором знову постала загроза виникнення техногенної катастрофи. Адже росія нехтує світовою безпекою та атакує територію зони відчуження ЧАЕС. Маємо не допустити повторення минулого та перемогти ворога.

У Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф колектив ПАТ «Черкасиобленерго» вшановує усіх, хто трагічно загинув під час ліквідації катастрофи, з сумом згадуємо скалічені аварією життя, усе те жахіття, яке довелось пережити нашим громадянам під час техногенно-екологічної катастрофи.Рятуючи постраждалих від радіоактивного впливу, медики, правоохоронці, ліквідатори показали найкращі людські якості: мужність, сміливість, професіоналізм, витривалість, жертовність власним життям та здоров’ям. Вони першими стали на боротьбу з техногенною небезпекою.

Ліквідатори найбільшої світової техногенно-екологічної катастрофи доклали титанічних зусиль, щоб унеможливити поширення радіоактивного пилу, вони вберегли людство, хоча пожертвували своїм життям. Низький уклін їм за героїзм та світла пам’ять усім, хто загинув. Цінуємо, пам’ятаємо, сумуємо.

Закрыть