Заголовок сторінки

28 квітня за ініціативою Міжнародної організації праці для привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн відзначають Всесвітній день охорони праці. Україна відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685 також відзначає цю дату.Метою заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до проблеми збереження життя і здоров’я працівників та культури охорони праці в Україні.

Девіз Всесвітнього дня охорони праці у 2023 році за рекомендацією Міжнародної організації праці: «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип і основне право у світі праці».

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну питання безпеки праці набуло нового значення.

Життя та здоров’я працівників – завжди було і залишатиметься пріоритетним для нашої компанії, тому ми постійно працюємо над підвищенням рівня охорони праці на підприємстві. З цією метою в Товаристві створена система управління охороною праці, в ній задіяні всі працівники Товариства. Головою Правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олегом Самчуком організована робота всіх підрозділів Товариства відповідно вимог нормативно-правових актів з охорони праці.

Охорона праці є невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров’я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності та промисловій безпеці. Тому важливо пам’ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров’я працівників та найціннішого – людського життя.

Закрыть