Заголовок сторінки

Близько півроку працівники ПАТ «Черкасиобленерго» допомагали енергетикам Миколаївщини відновлювати енергомережі після атак ворога. Загалом за весь час ремонтних робіт у відновленні мереж були задіяні 36 бригад, а це майже 150 черкаських електромонтерів та майстрів з усіх філій та відокремлених структурних підрозділів Товариства.

Як енергетики з Корсунщини допомагали АТ «Миколаївобленерго», що їх найбільше вразило та як відзначили черкаських колег за відповідальну і небезпечну роботу, розповідають безпосередньо учасники ремонтних робіт та керівництво обох підприємств.За словами начальника Корсунь-Шевченківської філії ВСП «Черкаські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Солов’я працівники філії долучились до відновлення електричних мереж Миколаївщини з 7 по 22 березня.- Наші енергетики працювали досить продуктивно. Були певні труднощі з постачанням матеріалів для виконання робіт, втім вони досить успішно справились. Відновили лінію, подали напругу і вперше за сім місяців у жителів сіл загорілась лампочка,- розповів Олег Соловей.- Перед поїздкою адміністрація і профком Товариства забезпечили працівників набором продуктів, спальними мішками, водою, за індивідуальними потребами кожен міг взяти з собою усе, що необхідно. Хоч було і важко, втім добре, що ми внесли свою частину праці у відновлення цього зруйнованого краю.Енергетики філії додають, що були вражені руйнуваннями, які завдала ворожа країна.- Cпільно з нашою бригадою ми працювали у Снігурівському районному центрі, в селі Кисилівка, потім переїжджали в наступний населений пункт – Любомирівка. Основним нашим завданням було відновлення пошкоджених проводів та підключення абонентів. Ми працювали на чотирьох вулицях, але я бачив всього шість місцевих жителів. Коли увімкнули світло, люди дякували зі сльозами на очах,- поділився майстер Корсунь-Шевченківської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Шевченко.

- Ні одної хати не бачили, щоб вціліла. Ці хати вже не підлягають ремонту, повигоряли, кругом порозбомблювано, воронка на воронці, багато осколків кругом валяються,- прокоментував електромонтер з обслуговування розподільних мереж Корсунь-Шевченківської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Юрій Федірко.- Нам поставлять мітки, де можна працювати, а ліворуч або праворуч від міток не можна заходити і заїжджати, бо там розтяжки, ракети лежать, снаряди, всяке побачили,- сказав водій автогідропідіймача АП-17 Корсунь-Шевченківської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Юрій Мельник.Нині енергетики Миколаївщини самостійно обслуговують територію області. Найскладніші руйнування вже ліквідовано спільними зусиллями небайдужих енергетиків із сусідніх областей. Аби висловити вдячність, в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків особисто навідався до головного офісу ПАТ «Черкасиобленерго», зустрівся із керівником Товариства Олегом Самчуком та передав відзнаку.- Дуже дякую від всіх своїх колег за таку грандіозну підтримку. Хлопці працювали вдень та вночі, робили свою роботу дуже якісно, з повною відповідальністю, незважаючи на небезпеку. За розпорядженням начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма, висловлюючи вдячність за підтримку, хочу передати почесну відзнаку – орден «Святого Миколая Чудотворця» III ступеню голові правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олегу Самчуку. Це подяка від всієї Миколаївщини,- наголосив під час вручення відзнаки в.о. генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

Відзначив професійність енергетиків Черкащини і голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.- Насамперед – це подяка нашим хлопцям, адже з першого дня, коли до нас звернулись за підтримкою, бригада високовольтників і дві бригади розподільчих мереж поїхали працювати на Миколаївщину. Крім того допомагали необхідними матеріалами. Намагалися максимально спрямувати ресурси задля відновлення енергомереж . І якщо буде необхідна підтримка, то ми завжди поруч, стільки, скільки буде потрібно. Адже коли жителі і країна у небезпеці, ми маємо об’єднатися і зробити все, що в наших силах,- наголосив Олег Самчук, -Тож я щиро вдячний своєму колективові, який взяв на себе таку відповідальну місію, вони дійсно ризикували своїм життям.Загалом, за словами директора технічного ПАТ «Черкасиобленерго» Володимира Завріна, починаючи з середини листопада до АТ «Миколаївобленерго» було направлено орієнтовно 20 осіб персоналу та 7-8 одиниць спеціальної техніки залежно від виду робіт. Через два тижні бригади здійснювали ротацію. Ці роботи вони закінчили майже у середині квітня.- За весь час на відновлювальних роботах у Миколаївській області були залучені 147 працівників нашого Товариства. Вони брали участь у відновленні повітряних ліній всіх класів напруги: починаючи від 0,4 кВ і до 150 кВ. Також відновлювали трансформаторні підстанції, здійснювали все, що було необхідно для заживлення споживачів,- зазначив Володимир Заврін.-Дуже доброзичливо поставились до енергетиків і жителі Миколаївщини. Було організовано проживання і харчування персоналу. Хочу відзначити дуже великий обсяг робіт зі сторони АТ «Миколаївобленерго» та ДСНС, які допомагали розміновувати територію, де розташовувалось обладнання. Завдяки цьому ніхто із персоналу Товариства не постраждав.Тож і енергетики і їх керівництво спрацювало злагоджено, щоб якомога швидше відновити зруйновані ворогом енергомережі. Усі учасники такої ефективної співпраці відзначають, що вони і надалі допомагатимуть усім, хто звернеться за допомогою. Усе – аби наблизити перемогу та подбати про комфорт і безпеку жителів.

Закрыть