Заголовок сторінки

Профспілковий комітет ПАТ «Черкасиобленерго»

Чорний Олександр Григорович - голова первинної профспілкової організації ПАТ "Черкасиобленерго" 
Мулявка Сергій Вікторович - заступник голови 
первинної профспілкової організації ПАТ "Черкасиобленерго"
Мишанська Ольга Олександрівна – головний бухгалтер профкому
Горбань Лариса Дмитрівна - бухгалтер профкому


Відлунав фінал ХХ ювілейної Спартакіади ПАТ «Черкасиобленерго»

Вправність, сила духу, інтелектуальні здібності та командна гра. У ПАТ «Черкасиобленерго» завершився III фінальний етап обласної ХХ Спартакіади Товариства. Змагання відбувалися на базі Дитячого оздоровчого центру «Дахнівська Січ».

ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ ЗНАНЬ

У день знань вихованці підшефної Шполянської спеціалізованої школи – інтернат з подарунками. Канцелярське підсилення учні отримали від ПАТ «Черкасиобленерго». Серед подарунків – усе необхідне для навчання, а саме: зошити, альбоми, ручки та олівці.

Сезон оздоровлення дітей ПАТ «Черкасиобленерго» триває у «Дахнівській Січі»

Щаслива родина – успішна країна. ПАТ «Черкасиобленерго» - велика сім’я енергетиків, що постійно дбає не тільки про працівників Товариства, а і про їх дітей. Адже від нашої турботи,  виховання та створення сприятливих умов для їх розвитку залежить формування майбутньої успішної, дорослої особистості – спільного майбутнього нашої держави. Так, первинна профспілкова організація ПАТ «Черкасиобленерго» та керівництво компанії цього року організували для дітей нашого колективу цікавий та корисний відпочинок у дитячому оздоровчому центрі «Дахнівська Січ».

Закрыть