Увага! Для коректного формування рахунків за спожиту електроенергію просимо надавати покази лічильників упродовж останніх двох робочих днів поточного та перших трьох робочих днів наступного місяця.
Описание Описание Описание Описание Описание
інформація до новини
  • Переглядів: 452
  • Автор: i.hryshko
  • Дата: 25-09-2017, 11:18
  • 0
25-09-2017, 11:18

Черкаські енергетики вкотре відстоювали своє підприємство у суді

Розділ: НОВИНИ КОМПАНІЇ

Активісти ПАТ «Черкасиобленерго» взяли участь у судовому засіданні у Києві. У Вищому господарському суді України в черговий раз розглядали касаційні скарги щодо оскарження рішення апеляційної інстанції про визнання недійсними зборів акціонерів від 2016-го року. На цих зборах обрали новий склад Наглядової ради товариства та, серед іншого, розглянули питання щодо розподілу чистого прибутку.

Черкаські енергетики вкотре відстоювали своє підприємство у суді

Черкаські енергетики вкотре відстоювали своє підприємство у суді

Саме останнє питання й послужило приводом для судових позовів одного з акціонерів товариства, наближеного до екс-керівниці підприємства Світлани Кузьмінської, Олега Гонтаря, який володіє менше 10% акцій. Позивач, серед іншого, вбачає порушення в тому, що представники Фонду державного майна України (ФДМУ), який володіє 46% акцій ПАТ «Черкасиобленерго», на загальних зборах акціонерів не отримав погодженого завдання на голосування від Кабінету Міністрів України, а тому Олег Гонтарь просив суд визнати недійсними такі збори акціонерів. Суд першої інстанції обґрунтовано відмовив Гонтарю у задоволенні позову, після чого той подав апеляцію й у столичному апеляційному суді її таки задовольнили.


Черкаські енергетики вкотре відстоювали своє підприємство у суді

Черкаські енергетики вкотре відстоювали своє підприємство у суді

Наразі Фонд держмайна та ПАТ «Черкасиобленерго», не погоджуючись із таким рішенням суду апеляційної інстанції, подали касаційні скарги, які розглядає Вищий господарський суд України.


- Є пряма норма закону, яка передбачає, що представники держави, а саме Фонду державного майна, не тільки мають право, але й зобов’язані  голосувати на засіданнях загальних зборів акціонерів без будь-яких погоджень від КМУ, лише на підставі виданих їм довіреностей. Тобто  позиція Гонтаря щодо застосування в даних правовідносинах положень підзаконного нормативно-правового акту є хибною, оскільки вищу юридичну силу має саме спеціальна норма закону. Слід також зазначити, що під час проведення загальних зборів здійснювався нагляд Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку і жодних порушень їхніми працівниками не було виявлено, про що складено відповідний протокол, - зазначив начальник юридичного відділу товариства Олександр Овсієнко.  

По суті, Гонтарю вигідно домогтися визнання цих зборів нелегітимними, аби серед іншого, незаконним було визнане і рішення про склад Наглядової ради,  яка в подальшому призначала збори акціонерів, на яких в свою чергу звільнено скандально відому очільницю Світлану Кузьмінську, а в подальшому обрано чинного голову правління Олега Самчука. Проте, люди переконані, допустити такого вони не можуть. Усі спроби попередніх горе-керівників дестабілізувати роботу підприємства мають потерпіти фіаско, а енергетики – мати врешті можливість спокійно й стабільно працювати.
Рішення суд не ухвалив, перенісши розгляд справи на жовтень.

Черкаські енергетики вкотре відстоювали своє підприємство у суді

Черкаські енергетики вкотре відстоювали своє підприємство у суді

- Вони, напевно, хочуть нас виморити, сподіваючись, що наступного разу ми не приїдемо, свідомо затягують процес, - зауважив начальник відділу економічної безпеки Євгеній Лут. – Ми не маємо іншого виходу, як контролювати хід кожного судового засідання і нас не зупинити. Ми не здамося після того, що пройшли. 

Адреса

18002

м.Черкаси

вул.Гоголя 285

тел: (0472)36-02-69

факс: (0472)36-02-63

E-mail: kanc@obl.ck.energy.gov.ua

Архів новин

Жовтень 2017 (6)
Вересень 2017 (20)
Серпень 2017 (43)
Липень 2017 (37)
Червень 2017 (14)
Травень 2017 (25)
^