Увага! Для коректного формування рахунків за спожиту електроенергію просимо надавати покази лічильників упродовж останніх двох робочих днів поточного та перших трьох робочих днів наступного місяця.
Описание Описание Описание Описание Описание
Інформація до новини
  • Переглядів: 1554
  • Автор: t.yanenko
  • Дата: 16-09-2016, 11:26
16-09-2016, 11:26

КОЛ-ЦЕНТР

Розділ: СПОЖИВАЧАМ » КОЛ-ЦЕНТР

КОЛ-ЦЕНТР З 23 квітня 2014 року в ПАТ «Черкасиобленерго» працює Кол-центр - спеціалізований підрозділ, місією та функціональним призначенням якого є підвищення якості інформаційного обслуговування з питань електропостачання, реалізації принципів відкритості та орієнтації на клієнта, вдосконалення взаємовідносин між Товариством та споживачами електричної енергії.

 

 


КОЛ-ЦЕНТР Кол-центр працює в цілодобовому режимі, без вихідних і святкових днів. Кожен з абонентів м. Черкаси та Черкаської області має можливість зателефонувати за єдиним багатоканальним номером (0472) 33-87-87 та отримати необхідну інформацію в режимі прямого зв’язку з оператором або за допомогою інтерактивного голосового меню. Номер Кол-цетру постійно друкується на рахунках за спожиту електричну енергію.

Кол-центр надає споживачам електричної енергії інформаційно-довідкові послуги, роз’яснення та консультації з питань електропостачання, а саме:

·Тарифів на електроенергію з урахуванням однозонних та багатозонних тарифних планів;

·Порядку та форми оплати за спожиту електроенергію;

·Інформації щодо поточного стану особового рахунку споживача електроенергії;

·Порядку приєднання до електромереж Товариства (стандартні, нестандартні), необхідні пакети документів, терміни виконання, підрозділи Товариства, що приймають звернення, їх адреси та режими роботи;

·Права та обов’язки споживачів електроенергії згідно з договірними взаємовідносинами та чинним законодавством;

·Порядку припинення електропостачання у разі заборгованості за спожиту електроенергію та порядок відновлення;

·Порядку надання пільг та субсидій за спожиту електроенергію;

·Порядку експлуатації, заміни, ремонту, параметризації, вхідного контролю, експертизи тощо приладів обліку споживачів електроенергії;

·Порядку експлуатації електромереж відповідно до балансової належності;

·Параметрів з постачання електроенергії та припустимі відхилення від нормативних показників;

·Надання консультацій щодо Правил користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН);

·Відповідальності щодо догляду за зеленими насадженнями в охоронних зонах електромереж;

·Розпорядку роботи та місце знаходження підрозділів Товариства;

·Консультацій щодо використання Інтернет-ресурсів Товариства;

·Консультацій з інших питань, що входять до сфери діяльності ПАТ «Черкасиобленерго» та компетенції Кол-центру.

З метою підвищення якості обслуговування, вдосконалення виробничих бізнес процесів, взаємовідносин із абонентами, розвитку клієнт орієнтованого підходу, однією з функцій Кол-центру є отримання, обробка, аналіз та моніторинг «зворотнього зв’язку» споживачів електричної енергії.

Оператори Кол-центру приймають повідомлення з питань:

·Показників приладів обліку електричної енергії;

·Порушення електропостачання;

·Порушень в роботі приладів обліку електроенергії;

·Аварій та нещасних випадків в мережах ПАТ «Черкасиобленерго»;

·Обривів ліній електропостачання в місцях їх прокладки (у дворах, на вулицях, відкриті ТП тощо), консультацій і роз’яснень щодо заходів безпеки громадян до прибуття працівників Товариства для ліквідації аварій;

·Несанкціонованих підключень до мереж ПАТ «Черкасиобленерго»;

·Неправомірних дій персоналу Товариства під час виконання робіт або у ході взаємодії з споживачами електроенергії;

·Інших питань, пов’язаних з роботою енергетичного обладнання, надання послуг, взаємовідносин з працівниками Товариства.


Цілодобово, без вихідних і святкових днів - (0472) 33-87-87, (073)7818787, (067)6904848 

Інформація до новини
  • Переглядів: 924
  • Автор: t.yanenko
  • Дата: 26-06-2015, 13:51
26-06-2015, 13:51

До уваги споживачів! Правила користування інтерактивним голосовим меню (IVR).

Розділ: СПОЖИВАЧАМ » КОЛ-ЦЕНТР

Шановні споживачі, з 24 червня 2015 р. відповідно до постанови НКРЕ № 1070 від 8 серпня 2013 р. почала працювати система інтерактивного голосового меню самообслуговування Кол-центру ПАТ «Черкасиобленерго».

Відтепер кожен споживач має можливість вибору: чи самостійно отримувати інформацію щодо певних послуг з електропостачання, використовуючи запропоновану навігацію по кнопках телефону, або одразу після привітання перейти на прямий зв’язок з оператором Кол-центру.

За допомогою голосового меню Ви можете отримати інформацію стосовно графіка роботи структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго», тарифів на електроенергію, приєднання до мереж електропередавальної організації, перерв в електропостачанні, суми заборгованості за електроенергію, тощо.

Для того, щоб скористатися голосовим меню слід зателефонувати за номером Кол-центру 33-87-87. Щойно відбудеться з’єднання, Ви почуєте привітання, після якого обов’язково натисніть зірочку (символ «*») на клавіатурі свого телефону – це переведе Ваш апарат у тональний режим набору цифр і дозволить без обмежень користуватися даним меню.

У випадку, якщо Ви не бажаєте користуватись системою самообслуговування, прагнете передати показники лічильника, маєте аналоговий дисковий апарат або просто надаєте перевагу спілкуванню з «живою» людиною – Ви, натиснувши «нуль», маєте змогу одразу переключитись на оператора Кол-центру або прослухавши коротеньке меню перейти на зв’язок з оператором кол-центру в автоматичному режимі.

В програмі інтерактивного голосового меню самообслуговування Вам буде запропоновано інформаційне меню, де Ви зможете обрати той пункт, який найбільше Вас зацікавив. Уважно слухайте голосові інструкції, дійте відповідно до них і отримуйте необхідну інформацію.

Пам’ятайте, що в будь який момент натиснувши на кнопку «нуль» Ви можете з’єднатись з оператором Кол-центру і отримати відповіді на всі додаткові запитання.

Шановні споживачі та жителі м. Черкаси та Черкаської області, Кол-центр ПАТ «Черкасиобленерго» бажає Вам легкого користування, приємного спілкування та оперативного отримання інформації на Ваші звернення!

Адреса

18002

м.Черкаси

вул.Гоголя 285

тел: (0472)36-02-69

факс: (0472)36-02-63

E-mail: kanc@obl.ck.energy.gov.ua

Архів новин

Вересень 2017 (22)
Серпень 2017 (36)
Липень 2017 (37)
Червень 2017 (14)
Травень 2017 (25)
Квітень 2017 (18)
^