Заголовок сторінки

КОЛ-ЦЕНТР

КОЛ-ЦЕНТР З 23 квітня 2014 року в ПАТ «Черкасиобленерго» працює Кол-центр - спеціалізований підрозділ, місією та функціональним призначенням якого є підвищення якості інформаційного обслуговування з питань електропостачання, реалізації принципів відкритості та орієнтації на клієнта, вдосконалення взаємовідносин між Товариством та споживачами електричної енергії.

 

 


КОЛ-ЦЕНТР Кол-центр працює в цілодобовому режимі, без вихідних і святкових днів. Кожен з абонентів м. Черкаси та Черкаської області має можливість зателефонувати за єдиним багатоканальним номером (0472) 33-87-87 та отримати необхідну інформацію в режимі прямого зв’язку з оператором або за допомогою інтерактивного голосового меню. Номер Кол-цетру постійно друкується на рахунках за спожиту електричну енергію.

Кол-центр надає споживачам електричної енергії інформаційно-довідкові послуги, роз’яснення та консультації з питань електропостачання, а саме:

·Тарифів на електроенергію з урахуванням однозонних та багатозонних тарифних планів;

·Порядку та форми оплати за спожиту електроенергію;

·Інформації щодо поточного стану особового рахунку споживача електроенергії;

·Порядку приєднання до електромереж Товариства (стандартні, нестандартні), необхідні пакети документів, терміни виконання, підрозділи Товариства, що приймають звернення, їх адреси та режими роботи;

·Права та обов’язки споживачів електроенергії згідно з договірними взаємовідносинами та чинним законодавством;

·Порядку припинення електропостачання у разі заборгованості за спожиту електроенергію та порядок відновлення;

·Порядку надання пільг та субсидій за спожиту електроенергію;

·Порядку експлуатації, заміни, ремонту, параметризації, вхідного контролю, експертизи тощо приладів обліку споживачів електроенергії;

·Порядку експлуатації електромереж відповідно до балансової належності;

·Параметрів з постачання електроенергії та припустимі відхилення від нормативних показників;

·Надання консультацій щодо Правил користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН);

·Відповідальності щодо догляду за зеленими насадженнями в охоронних зонах електромереж;

·Розпорядку роботи та місце знаходження підрозділів Товариства;

·Консультацій щодо використання Інтернет-ресурсів Товариства;

·Консультацій з інших питань, що входять до сфери діяльності ПАТ «Черкасиобленерго» та компетенції Кол-центру.

З метою підвищення якості обслуговування, вдосконалення виробничих бізнес процесів, взаємовідносин із абонентами, розвитку клієнт орієнтованого підходу, однією з функцій Кол-центру є отримання, обробка, аналіз та моніторинг «зворотнього зв’язку» споживачів електричної енергії.

Оператори Кол-центру приймають повідомлення з питань:

·Показників приладів обліку електричної енергії;

·Порушення електропостачання;

·Порушень в роботі приладів обліку електроенергії;

·Аварій та нещасних випадків в мережах ПАТ «Черкасиобленерго»;

·Обривів ліній електропостачання в місцях їх прокладки (у дворах, на вулицях, відкриті ТП тощо), консультацій і роз’яснень щодо заходів безпеки громадян до прибуття працівників Товариства для ліквідації аварій;

·Несанкціонованих підключень до мереж ПАТ «Черкасиобленерго»;

·Неправомірних дій персоналу Товариства під час виконання робіт або у ході взаємодії з споживачами електроенергії;

·Інших питань, пов’язаних з роботою енергетичного обладнання, надання послуг, взаємовідносин з працівниками Товариства.


Цілодобово, без вихідних і святкових днів - (0472) 33-87-87, (073)7818787, (067)6904848 

До уваги споживачів! Правила користування інтерактивним голосовим меню (IVR).

Шановні споживачі, з 24 червня 2015 р. відповідно до постанови НКРЕ № 1070 від 8 серпня 2013 р. почала працювати система інтерактивного голосового меню самообслуговування Кол-центру ПАТ «Черкасиобленерго».

Відтепер кожен споживач має можливість вибору: чи самостійно отримувати інформацію щодо певних послуг з електропостачання, використовуючи запропоновану навігацію по кнопках телефону, або одразу після привітання перейти на прямий зв’язок з оператором Кол-центру.

За допомогою голосового меню Ви можете отримати інформацію стосовно графіка роботи структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго», тарифів на електроенергію, приєднання до мереж електропередавальної організації, перерв в електропостачанні, суми заборгованості за електроенергію, тощо.

Для того, щоб скористатися голосовим меню слід зателефонувати за номером Кол-центру 33-87-87. Щойно відбудеться з’єднання, Ви почуєте привітання, після якого обов’язково натисніть зірочку (символ «*») на клавіатурі свого телефону – це переведе Ваш апарат у тональний режим набору цифр і дозволить без обмежень користуватися даним меню.

У випадку, якщо Ви не бажаєте користуватись системою самообслуговування, прагнете передати показники лічильника, маєте аналоговий дисковий апарат або просто надаєте перевагу спілкуванню з «живою» людиною – Ви, натиснувши «нуль», маєте змогу одразу переключитись на оператора Кол-центру або прослухавши коротеньке меню перейти на зв’язок з оператором кол-центру в автоматичному режимі.

В програмі інтерактивного голосового меню самообслуговування Вам буде запропоновано інформаційне меню, де Ви зможете обрати той пункт, який найбільше Вас зацікавив. Уважно слухайте голосові інструкції, дійте відповідно до них і отримуйте необхідну інформацію.

Пам’ятайте, що в будь який момент натиснувши на кнопку «нуль» Ви можете з’єднатись з оператором Кол-центру і отримати відповіді на всі додаткові запитання.

Шановні споживачі та жителі м. Черкаси та Черкаської області, Кол-центр ПАТ «Черкасиобленерго» бажає Вам легкого користування, приємного спілкування та оперативного отримання інформації на Ваші звернення!

Закрыть