На Золотоніщині спеціалісти Товариства активно готуються до проходження осінньо-зимового періоду

Головна / Новини/На Золотоніщині спеціалісти Товариства активно готуються до проходження осінньо-зимового періоду
08 серпня 2023

Під час підготовки ПАТ «Черкасиобленерго» до осінньо-зимового періоду 2023 - 2024 років спеціалісти Товариства активно проводять розчистку трас повітряних ліній електропередач. Для більш ефективного та продуктивного виконання необхідних робіт залучають механізовану сучасну техніку, а саме мульчер. Працює він почергово у районах Черкащини. Нині спецтехніка – в роботі у ВСП «Золотоніські енергетичні мережі».

За словами заступника директора з технічних питань ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Анатолія Шупана нині бригада працює на одній із проблемних ділянок у Золотоніському районі.

- Протяжність проблемної ділянки лінії Л-44 «Мелесівка» складає близько двох кілометрів. З одного боку у нас проходить захисна лісосмуга, з іншого - наші поля, які зараз на стадії дозрівання, а під лінією – суцільні зарослі клена, який швидко виростає і впоратися з ним нашим спеціалістам дуже складно. Тому одним із ефективних рішень виконання таких робіт є використання мульчера. Після розчистки мульчером непроїзних хащів, є можливість заїхати автовишці і спеціалістам виконати верхову розчистку гілля, яке понависало на лінії, - зазначив заступник директора з технічних питань ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Анатолій Шупан.
За словами майстра міської дільниці ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» Ростислава Ільченка завдяки розчистці мульчером вдається набагато швидше та якісніше виконати заплановану роботу. Крім цього збільшується об’єм виконаних робіт.
- Нині ми проводимо розчистку повітряної лінії 10 кВ Л-44 «Мелесівка» для безперебійного постачання електроенергії жителям сіл Мелесівка, Холоднівка та Вільхи. Спочатку спилюємо все знизу, що заважає, потім усе гілля, яке нависає, з автовишки. Без мульчера виконати цю роботу було б не можливо. За день власними силами з автовишки ми випилюємо лише два прольоти, а з мульчером – чотири-п’ять, - говорить майстер міської дільниці ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Ростислав Ільченко.
Відтепер, за словами енергетиків, значно легше буде обслуговувати цю ділянку. Для зручності тут вирівняють грунт та облаштують проїзд спецтехніки Товариства для виконання усіх запланованих заходів.
- Спеціалісти ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» і надалі докладатимуть максимум зусиль на утримання в належному стані розподільних мереж та забезпечення якісного розподілу електричної енергії споживачам Золотоніського району, - підсумував заступник директора з технічних питань ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Анатолій Шупан.