ЧЕРКАСЬКІ ЕНЕРГЕТИКИ ПІДСИЛИЛИ НОВИМ ОБЛАДНАННЯМ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСТА

Головна / Новини/ЧЕРКАСЬКІ ЕНЕРГЕТИКИ ПІДСИЛИЛИ НОВИМ ОБЛАДНАННЯМ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСТА
21.09.2023 11:32

Енергетики Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» підсилили новим обладнням комунальне підприємство «Черкасиводоканал». Для безперебійної та надійної роботи підприємства спеціалісти власними силами встановили нову потужну трансформаторну підстанцію. Будівництво її розпочали наприкінці 2021 року. 

- Ми зараз перебуваємо на підприємстві «Черкасиводоканал» біля новозбудованої підстанції 10-0,4 кВ. Цю підстанцію звели з нуля, оскільки підприємство було заживлено від «Теплокомуненерго» потужністю 0,4 кВ. Зараз ми завели дві лінії 10 кВ і встановили підстанцію,- говорить директор Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Трохимець.

За словами директора комунального підприємства «Черкасиводоканал» Івана Сухарькова нове енергопідсилення неабияк допоможе підвищити стабільність роботи об'єктів підприємств, особливо під час воєнного стану. Адже минулорічні відключення добряче порушували роботу підприємства. Відтепер, переповідає, завдяки черкаським енергетикам, з цим проблем не буде. 

- У нас за 2021 рік на мережах було орієнтовно п'ять поривів і це ще найкраща ситуація, коли п'ять. Раніше ще більше було, ми втомлювалися постійно їх лагодити. Зараз же завдяки енергетикам Черкаської міської філії прокладено чотири мережі, стоїть нова підстанція, два трансформатори. Вони дадуть змогу безперебійно заживлювати об'єкти міста і навіть у випадках аварійних ситуацій забезпечувати черкасців водою, адже крім цього всі наші об'єкти забезпечені власною генерацією,- говорить директор КП «Черкасиводоканал» Іван Сухарьков. 

Якісний та безаварійний розподіл електричної енергії лишається завданням номер один для черкаських енергетиків. Тому за словами директора Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадима Трохимця, працівники і надалі докладатимуть максимум зусиль для створення належних умов роботи енергооб'єктів, які обслуговують інфраструктуру міста Черкаси. 

- Усі роботи під час підготовки до осінньо-зимового періоду наші спеціалісти виконували згідно графіків. Усе аби бути максимально готовими до роботи в опалювальний сезон та забезпечити жителів міста надійним та безперебійним електропостачанням в майбутньому,- підсумовує директор Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Трохимець.