Як зареєструватися в особистому кабінеті юридичного споживача

Головна / Новини/Як зареєструватися в особистому кабінеті юридичного споживача
17.04.2024 15:52

Для оперативної та зручної комунікації підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців з оператором системи розподілу ПАТ «Черкасиобленерго» функціонує  особистий кабінет юридичного споживача

Основні переваги такого онлайн сервісу:

Доступність – потрібну інформацію Ви можете переглянути через інтернет з будь-якого місця. Особистий кабінет юридичного споживача доступний цілодобово.
Зручність - питання, для розв’язання яких потрібно було звертатися безпосередньо до відокремлених структурних підрозділів, філій ПАТ «Черкасиобленерго», Ви можете вирішити в особистому кабінеті юридичного споживача.
Економія часу – за допомогою цього онлайн-сервісу Ви маєте можливість засвідчувати звіти, акти за допомогою електронного підпису, отримувати рахунки та іншу документацію, що стосується умов виконання договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.

Щоб стати користувачем сервісу "Особистий кабінет юридичного споживача" необхідно:

1. Звернутися до відповідного відокремленого структурного підрозділу, філії ПАТ "Черкасиобленерго" для укладення додаткової угоди до договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії в частині отримання, передання звітів, рахунків та обміну інформацією. В Додатковій угоді споживачеві необхідно зазначити електронну адресу та контактний номер телефону.
2. Після укладення додаткової угоди на зазначену в ній електронну адресу надійде повідомлення, в якому буде вказаний унікальний ключ та посилання для реєстрації в Особистому кабінеті юридичного споживача.

3. Надалі для реєстрації в поштовому повідомленні треба натиснути на посилання «Зареєструватися» або перейти за посиланням https://urcabinet.cherkasyoblenergo.com та натиснути кнопку «Зареєструватися».
4. В цій формі необхідно зазначити особисту електронну адресу, яка була вказана в додатковій угоді, пароль (вигаданий самостійно) та  ключ, який надійшов на електронну пошту. При цьому номер договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії та назва споживача відобразяться автоматично. Далі натиснути кнопку «Створити обліковий запис». Вітаємо! Ваш обліковий запис успішно створено.

5. Для подальшого входу в Особистий кабінет юридичного споживача треба перейти за посиланням https://urcabinet.cherkasyoblenergo.com, ввести в поле «E-mail» електронну адресу, яка зазначена в додатковій угоді, в поле «Пароль» - Ваш пароль, який Ви самостійно створили та «Увійти».

Скористайтеся інструкцією, як зареєструватися у кабінеті юридичного споживача, та співпрацюйте з Товариством, заощаджуючи ваш час. Це зручно та комфортно. За додатковою інформацією можете звертатися за багатоканальними номерами телефонів кол-центру Товариства (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328.