Заголовок сторінки

Нарада щодо підсумків роботи ПАТ «Черкасиобленерго» за 2022 рік відбулась у головному офісі Товариства. Участь у ній взяли голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук, директори за напрямками діяльності та керівники відокремлених структурних підрозділів та філій Товариства.Учасники зібрання підсумували виконання виробничих, трудових, соціально-економічних зобов’язань, які були заплановані на минулий рік, проаналізували результати роботи, а також визначили перелік завдань та заходів на поточний рік.

Зокрема через воєнний стан в країні енергетикам доводилось виконувати надскладні завдання, роботу у цілодобовому режимі, оперативно вирішувати усі питання, у найкоротші терміни відновлювати енергосистему, щоб забезпечити споживачам безперебійне постачання електроенергії.Учасники наради наголосили, що зазвичай їх головне завдання полягає у безперебійній подачі електроенергії, втім в умовах дефіциту потужності через пошкодження енергосистеми вони оптимізували та дотримувалися графіків погодинних відключень (ГПВ), зберігаючи при цьому рівномірний розподіл електроенергії. Все це стало додатковим навантаженням на персонал, втім найголовніше – що вони втримали енергетичний фронт та спільно пройшли цей складний період, оперативно реагували на ті чи інші події, викликані війною. Про це йшлося під час зустрічі.- Через повномасштабне вторгнення росії в Україну у 2022 році виконання Товариством головних завдань супроводжувалось надскладними умовами. Перш за все, я хочу подякувати нашим співробітникам за минулий рік, оскільки їх робота була нестандартна, нерідко морально та фізично напружена. Втім енергетики адаптувались до такого режиму роботи. Одним з першочергових завдань операторів систем розподілу було дотримання справедливості при застосуванні графіків обмеження постачання електроенергії, тож ПАТ «Черкасиобленерго» стало одним з кращих серед операторів системи розподілу, на які менше всього скаржилися споживачі в 4 кварталі 2022 року згідно аналізу даних Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Я вдячний технічному персоналу, який виконував оперативні перемикання та відновлення мереж, центральній диспетчерській службі, оперативно-диспетчерському персоналу. Також дякую енергетикам, які задіяні у відновленні живлення у Миколаївській області. Так, по три бригади працівників з різних відокремлених структурних підрозділів ще з лютого 2022 року і дотепер почергово виїжджають на роботи з відновлення електропостачання. Дякую кожному працівникові, який докладає максимум зусиль, аби наша енергосистема працювала злагоджено та безперебійно,- наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Окрім цього, проводились капремонти, технічне обслуговування обладнання та електромереж, приєднання електроустановок до мереж, згідно плану виконана підготовка до осінньо-зимового періоду, розчистка повітряних ліній електромереж, проведені ремонти адмінбудівель та енергетичних об’єктів Товариства для підтримання їх у належному стані. Фактично компанія виконала всі роботи, які були заплановані на 2022 рік.

Так, за словами директора технічного ПАТ «Черкасиобленерго» Володимира Завріна капітальні ремонти повітряних ліній та трансформаторних підстанцій за 2022 рік виконані у повному обсязі.- Загалом фінансування програми ремонтів за 2022 рік згідно плану склало 105%. Стовідсотково згідно планів відремонтовано повітряні лінії 0,4-10 кВ. Замінено ізоляторів 0,4-20 кВ близько 40000 штук, відремонтовано понад 400 кабельних ліній вище 1000 В, відремонтовано трансформаторних підстанцій РП 6-20 кВ понад 1000 одиниць. Також майже на 200% виконана розчистка високовольтних повітряних ліній. Завдяки усім цим системним роботам, які були проведені у 2022 році і у попередні роки, нам вдалося зменшити рівень аварійності на енергообладнані Товариства та підвищити якість надання послуг з розподілу електричної енергії,- розповів директор технічний ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Заврін.Крім того, учасники наради окреслили підсумки щодо фінансової, господарської, кадрової роботи, проаналізували роботу щодо недопущення понаднормативних втрат електроенергії, дотримання норм охорони праці і пожежної безпеки, навчання та підвищення кваліфікації персоналу в навчальному центрі Товариства та інших важливих виробничих питань.Звернули увагу на роботу онлайн-сервісів ПАТ «Черкасиобленерго», кол-центру та інформаційно-консультаційного центру. Так, за минулий рік кількість опрацьованих кол-центром телефонних звернень від споживачів склала орієнтовно 300 тисяч, а кількість опрацьованих повідомлень через онлайн-сервіси Товариства сягнула до понад одного мільйона.

Значна підтримка та допомога надавалась Збройним Силам України. На понад 50 мільйонів гривень було надано волонтерської допомоги військовим частинам, енергетики ПАТ «Черкасиобленерго», які стали до лав армії, за рахунок компанії були повністю забезпечені обмундируванням та отримували й отримують щомісячну фінансову допомогу.Обговорені пропозиції щодо оптимізації та поліпшення роботи, визначені найважливіші пріоритети в роботі компанії.

Робота Товариства з виконання головного завдання – безаварійного та надійного розподілу електроенергії споживачам Черкаської області продовжиться і в поточному році, також компанія докладатиме максимум зусиль, аби якнайшвидше відновити енергосистему від пошкоджень ворожими атаками та триматиме енергетичний та волонтерський фронт.

Закрыть